A oto i zapowiadana wczoraj prezentacja 3letniego Max'a. Adoptowanego członka rodzinki. Już w tym wieku stawia pierwsze kroki taneczne i rodzice mają nadzieję, że tak spędzi już całe swoje życie.
***Dziś dzień udany bardzo. Przed heasz'em miałam niesamowitą głupawkę, śmiałam się aż do łez. I to sama nie wiem, co mnie ta śmieszyło. Śliwczy stwierdził, że "chyba ma jedno oko większe" i to mnie tak śmieszy, ale to wcale nie to, on po prostu tak na mnie działa, ma dobrą energie.Na samych wykładach Mart trochę przysypiała. Na naszym "papierowo-kratkowym gadu-gadu" stwierdziła, że "nienawidzę zasypiać na tym, co mnie naprawdę interesuje". Ale biorąc pod uwagę fakt, iż Marta była bardzo zmęczona, a wykładowca ma bosko, kojący głos to jestem w stanie wybaczyć jej tę chwilę nieważkości umysłu. Nasz kolega kochany, który "oferuje usługi transportowe" spóźnił się na wykład, co zaowocowało sytuacją, iż przywitał się z nami dopiero po 2h obecności w naszym towarzystwie <lol2>.Z Mart nie skorzystałyśmy dziś z "usług transportowych" i szłyśmy pieszo. Zmarzłam niesamowicie, ale lubię zimę i mrozek.
***Na angielskim kolejne 2h śmiechu i mega inteligentnych rozmów z Michałem ;*
Po pierwszej godzinie Michał z Łukaszem się zerwali. No to po przerwie przychodzi Dan i rozwija ze mną biegłą konwersację w języku ojczystym Brytyjczyków. Brzmiała ona "mnie więcej" tak:
- A Michał gdzie?- pyta
- Był bardzo zmęczony. On ma treningi, prace, szkole.- odpowiadam
-Aha, no dobra. A Łukasz?- dopytuje.
- A Łukasz nie wiem, być może poszedł odwiedzić babcię- dodaje Sandra.
Minęło 10 min od tej konwersacji.
Michał z Łukaszem wrócili po.... Piwie, które nawiasem mówiąc wypili na terenie szkoły. Uwielbiam ich pomysły.
Ostatnio Michał do mnie takim tekstem (poniedziałek)
- Nie mów do mnie przyjacielu, bo nie znasz mnie wystarczająco długo, aby się tak do mnie zwracać. Wiesz, PRZYJACIÓŁKO. ;) <lol2>.
***Aha obiecana Magdzie informacja.
Dziś całą lekcję Wiedzy o kulturze piłowała paznokcie, po czym ściemniała Panu, że nie ma notatek o sztuce starożytnych Greków, bo rysowała matrioszki !! <lol2>