photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 15 GRUDNIA 2013

Trzeba się rozerwać!

Dziś przybywam do was z bardziej kreatywnym zdobieniem, tak jak obiecałam.

Niestey mój aparat zrobił pazurkom krzywdę bardziej niż zazwyczaj. Mam nadzieję, że widać na lewej ręce delikatnie neonowe pomarańczowo-różowe ombre :<

Na wstępie proszę o totalne pominięcie kształtu moich paznokci - musiałam wszystkie skrócić i zaokrąglić, bo się te małe france połamały. Zaprzyjaźniam się z odżywką z JOKO, joł

 

Ten manicure miał wyglądać zupeeeeełnie inaczej. Miałam zrobić typowe water marble, z taką tylko różnicą, że jednen z użytych do tego lakierów miał być przezroczysty, żeby prześwitywało kolorowe cieniowanie. I tu się pojawił problem, bo mój przezroczysty Eveline nie chciał w ogóle pracować na wodzie - ciągnął sie jak klej w płynie i nie dawał się rozchodzić czarnemu lakierowi. Trochę się podłamałam, bo planowałam sobie to zdobienie już od jakiegoś czasu i nie mogłam się doczekać, kiedy się za nie zabiorę. Przygotowałam sobie białą bazę, eleganckie ombre, pociągnęłam je fosforyzującym lakierem, po czym okazało się, że ze zdobienia nici :c
Ale że nie daję łatwo za wygraną, zaczęłam się zastanawiać co ja jeszcze mogę na tych moich pazurach wykombinować. Przypomniałam sobie o water spotted manicure, które mi niegdyś mignęło przed oczami podczas moich youtubowych podróży.

Niestety nie mam w domu płynu do dezynfekcji rąk w spray'u, więc znów trzeba było kombinować. Na youtubie natknęłam się na sposób ze szczoteczką do zębów i zmywaczem do paznokci. Tak się złożyło, że miałam szczoteczkę na zbyciu, więc uradowana wizją ocalonego zdobienia zabrałam się do roboty.

BARDZO. BRUDNEJ. ROBOTY.

Jeśli kiedykolwiek zdecydujecie się na ten manicure, przygotujcie się na bałagan nie z tej ziemi.

Jest śmieszny i wygląda bardzo oryginalnie, ale jest bardzo czaso- i pracochłonny. I trzeba wsadzić paznokieć do wody w odpowiednim momencie, tzn. kiedy te małe kółeczka rozrywające lakier skończą się rozchodzić. W przeciwnym razie będziecie mieli coś w rodzaju wzoru na palcu wskazującym mojej prawej ręki.

Jeżu kolczasty, nigdy jeszcze nie miałam tutaj takiej długiej notki

 

Na zakończenie dodam, że chciałam tu wstawić zdjęcie moich pazurów świecących w ciemności, ale mój aparat...

Ta, mój aparat.

Także popatrzcie na zdjęcie nr 2 i wyobraźcie sobie, że tak właśnie świecą moje pazury w miejscach niepokrytych czarnym rozerwańcem. Wygląda to przegenialnie, jestem zachwycona :D

 

Muzyczkę jakąś

w sumie to Muzyczkę przez duże M

Miłego dnia :) Tak w śroku tygodnia spodziewajcie się jakiegoś świątecznego zdobienia : >

Komentarze

kicia030393 ładne :)
10/02/2014 12:18:56
spacenails Dziękuję pięknie <3
17/02/2014 21:21:21

~jagodowa00 WOW, wygląda fajnie :)
30/12/2013 13:01:01
spacenails Dziękuję bardzo c:
30/12/2013 17:03:41

facelesssilence fajne
22/12/2013 15:54:46
spacenails Dzięki :)
22/12/2013 23:17:13

nailinspirelove Super to wygląda, ale sama bym się chyba nie podjęła temu zdobieniu :)
22/12/2013 15:34:35
spacenails Dziękuję :) Zawsze możesz spróbować, może będziesz miała inne odczucia co do tworzenia tego zdobienia niż ja :)
22/12/2013 23:16:52

nailinspirelove Zdjęcie świecących paznokci najlepiej robić aparatem w telefonie :)
22/12/2013 15:35:23
spacenails Dzięki, wykorzystam na przyszłość! :D
22/12/2013 23:15:39

miaaaux ładnie tu, zapraszam do mnie ; ))
wesołych :*
20/12/2013 16:18:31
spacenails Dzięki ;) Wzajemnie!
21/12/2013 11:27:38

blanketdream świetne ;)
15/12/2013 21:54:05
spacenails Dziękuję najpiękniej c:
15/12/2013 21:55:22