photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 9 PAŹDZIERNIKA 2016

67.

3 rok studiów czas zacząć!

I oczywiście w ostatniej chwili znalazłam pokój w Opolu, w którym mieszkam razem z Endżi. Relacje ze współlokatorkami nieco są napięte ale popracujemy nad tym :P Wyjazd do Portugalii potwierdzony. Teraz tylko pozałatwiać wszystkie sprawy i semestr letni spędzę na uczelni w Viana do Castelo.

Miałam się ogarnąć a jest ze mną coraz gorzej. Czy mi to przeszkadza? Chyba nie. Chociaż w jednej sytuacji zachowałam się głupio, na szczęście już wszystko wyjaśnione. Wreszcie coś się dzieje w moim nudnym życiu. Uwielbiam poznawać osoby równie pojebane jak ja :D A w ostatnim czasie bliżej poznałam aż 2 takie osoby. Byłoby miło gdyby te znajomości utrzymały się dłużej.

 

"Yes, I'm crazy. Normal is boring for me."

 

instagram - nimi94   /   snapchat - nimi3913

 

 

Komentarze

podrozemojapasja92 Nienotmalni też są fajni :D ! Dobrze jest mieć czasem nierówno pod sufitem :D :D
pozdrawiam,super zdjęcie :)
12/04/2017 23:11:48
annna97 ładne ;p
13/10/2016 16:50:17

Informacje o nimi94


Inni zdjęcia: 1407 akcentovaAktualne zdjęcie dawstemoja śliczna patkigdmoja kicia patkigdja patkigdja patkigd:) dorcia2700Dzień kobiet szarooka9325... thevengefulone... thevengefulone