photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 LISTOPADA 2014

Zyebuś

Na fotce taki ZYEBUŚ.. 

Chce Cie miec do takiego stopnia, żebyś chciał tylko mnie, żeby inne dziewczyny mogły tylko Nam zazdościć, żeby żadna z nich nie miała sznans na rozerwanie naszej więzi.. Żeby NIKT nie mógł Nam zaszkodzić. Chcę byśmy razem pokonywali przeszkody, zebyś nauczył mnie czuć i kochać, żebyś nauczył mnie, że miłość może istnieć i moze być pomocą a nie udręką.. Chciałabymn, aby to wszystko było odwzajemnione. Za duzo razy się  sparzyłam..

 

 

 

Nie chce sie czuć, jak przegrany smieć..Samotnie. :)

Komentarze

xsprzeeedamx super :) zapraszam do mnie, u mnie dużo ciuchów na sprzedaż - w niskich cenach. warto zajrzeć, wszystko do ustalenia a być może wpadnie Ci coś w oko :)
11/11/2014 13:00:53
milosctokit dzięki :)
11/11/2014 13:00:54

Informacje o milosctokit


Inni zdjęcia: :) dorcia2700Mój zmiennik na huśtawce... halinamKrakwa slaw300Poniedziałek patusiax395Bezsennsa najprawdopodobniejnieI'm fine dawsteŻurawie jerklufoto1429 akcentovaPĄK KASZTANOWCA xavekittyx:) dorcia2700