Fałszywy uśmiech.. lubie to ! : )
Coraz bardziej chcę odejść z tej marnej rzeczywistości. Męczą mnie już te fałszywe mordy , które tylko są jak czegoś potrzebują albo oczekują wsparcia . Nie rozumiem jak można być tak podłym i złym człowiekiem , żeby ranić kogoś tak o dla picu , albo udawać , że zależy a po chwili znika jak gdyby nigdy nic z naszego życia i traktuje człowieka jak powietrze , przechodzi obojętnie , nawet nie patrząc ze strachem , że może zobaczy łzy kryjące się za rzęsami wymalowanych tuszem?.
A może to jakaś nowa gra gdzie jeszcze nie nauczyłam się zasad. ? Nie wiem. Wiem jedno , ze w tych czasach podłość ludzka nie zna granić , jest się z kimś tylko dla seksu , słowa kocham Cię nie mają najmniejszego znaczenia , a związek polega na ustawieniu statusu na facebooku. Chciała bym tylko przekazać przez ten wpis innym , że nie warto bawić się uczuciami innych i robić chorych nadzei albo przychodzić do kogoś gdy tylko jest źle , bo to obróci się przeciwko a wtedy będzie za późno.
Będę czeakała , ale pamiętaj z czasem może być za późno.
Inni użytkownicy: winstzawodowybarbariaanpapierowemiastorafalpaczescocorabelll16l16zyxyxzemiliakowalski33lucas25
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24