Szkoła pochłania cały mój wolny czas. Niestety. Chociaż może... Nie cały, bo czasami znajdzie się jakiś przebłysk, kiedy mam czas na coś innego. Ale niech Was nie zwiedzie fotografia! Otóż, to było wtedy, kiedy po kinie (z klasą), wybrałam się razem z Igą i Natalką do pewnego sklepu, w sumie to hipermarketu, którego nie będę reklamować (już zareklamowałam - każdy się pewnie skapnie, o jaki sklep chodzi..., a jeżeli nie, możecie zgadywać w komentarzach - chętnie sobie poczytam :)). W każdym razie, na jednym ze stoisk z zabawkami dla dzieci (święta, święta - heloł! :D), zauważyłam mnóstwo pluszaków, a wśród nich... ICH: parę Myszkę Mickey i Minnie, których widzicie na fotografii :) Nie mogłam nie skorzystać z okazji, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie, więc o to są - moi bohaterowie xD (swoją drogą, ciekawa jestem swojej reakcji, gdybym pojechała do Disneylandu xP) Bardzo fajnie się wtedy złożyło, bo niedługo po tym, albo jakoś w okolicach kina (czyli gdzieś w środku listopada), Myszka Mickey obchodziła swoje 80 urodziny!! (HAPPY B-DAY!! z lekka spóźnione, ale cóż...).
A tak ogólnie, to nie wiem, jakim cudem przeżyję ten tydzień. Zawsze to samo, kupa sprawdzianów się zwala w czasie, kiedy akurat zbliża się wystawianie ocen. To normalka, ale chyba jeszcze nigdy takiego szału nie było. Ale przeżyję chyba tym samym cudem, którym przeżyłam ostatni tydzień listopada. Nawet nie chce mi się opowiadać, bo za dużo tego, ale wiele mi przez ten czas umknęło, np. ojoj... R.!! Urodziny R.!! (HAPPY B-DAY R.!! też spóźnione ;P), ale pewnie rzeczy mimo wszystko mi nie umknęły i całe szczęście :) (na łamach tego oto serwisu, pragnę powiedzieć: HAPPY B-DAY X.!! i nie tak całkiem spóźnione, bo pamiętałam caaały czas! ;)). I dobra, ok, już chyba powoli kończę z tematem szkoły itd. .
A oglądał ktoś może YCD wczoraj? Wielki finał ^^ Generalnie cieszę się, że wygrała Wiola, ale znalazłabym parę 'ale', nie tylko do jej wygranej, ale również do całokształtu, ale ok ;P
I czy możecie mi powiedzieć, kto wg Was miał lepszą solówkę. Tzn. chodzi mi o chłopaków. Czy Marcin czy Gabryś? Ja nie ujawnię mojego zdania, ale ten drugi tak na marginesie miał z lekka dłuższą solówkę, ale to ciekawostka. W kążydm razie i tak serdeczne graty dla Wioli i dla całej finałowej trójki :)
Inni zdjęcia: Zamek Czocha purpleblaackSparta 2praga - Opava wroclawianinMalina lepionkaSikora bogatka slaw300Troska. rainbowheroineNie ma Ciebie rainbowheroine‘Nie chciała się zgodz martawinkel9 / 03 / 25 xheroineemogirlx1407 akcentovaTurkusowo, fioletowo i w Pumie xavekittyx