Wyobrazcie sobie, ze jestescie na dworze w miejscu gdzie nia ma zadnych budynkow. Spacerujecie sobie i nagle z nieba zaczyna padac deszcz i zaczyna się burza. ( Ta burza to sytuacja w Waszych zyciu ). Taka burza dzieje sie w naszych glowach kiedy zatrzymujemy w sobie nasze lęki, nasze problemy, nikomu o nich nie mówimy bo boimy sie otworzyc przed druga osoba albo boimy sie zaufac jej, ze moze nas zranic albo nas nie zrozumie.. I w czasie tej burzy nie masz już sił, upadasz i jesteś cały mokry i zmarnowany i wydaje Ci sie, ze to juz jest koniec, ze nie wyjdzie juz slonce..
Nie musicie uciekać przed swoimi problemami, nie musicie trzymać w sobie bólu, który i tak kiedys w Was wybuchnie, nie musicie uciekać przed wlasnym zyciem.. Rozmowa ulecza, rozmowa polega dlatego porozmawiajcie z osobą, której ufacie, badz z doradcą, badz z psychologiem - z kimś kto potrafi wysluchac. I wyobraz sobie teraz te osoby, które mówią Ci, ze nie są w stanie zatrzymac deszczu, wiatru i piorunów ale mogą Cię przytrzymać, przytulić i być z Tobą dopóki burza nie minie. I jeśli oni Cię obejmą burza nadal trwa ale Ty czujesz ciepło w środku, czujesz bezpieczeństwo i to, że jesteś komus potrzebny.
Pomyślcie o osoba, które widujecie na codzień. Wasi przyjaciele, znajomi - patrzycie w ich oczy i widzicie, że są smutne, ze chcą coś pokazac ale nie są w stanie. Oczy nie kłamią, oczy zawsze mówią prawdę. Więc macie wybór: albo przejść obojętnie lub jeszcze bardziej zesmucić daną osobę albo podać jej rękę, porozmawiać, przytulić.. Wybory należą od was i jesli Wy pokażecie innym potęge wsparcia i dobra to oni pokażą to komuś innemu - zmiany nalezy zaczac od siebie. Propagujmy dobro, szacunek, miłość!
W poprzedniej notce w komentarzu zadałem Wam pytanie na temat strony na fejsbooku i duzo osob pisalo, zebym zalozyl tak wiec zalozylem, bede tam wstawial narazie swoje poprzednie notki, potem jakies krotsze opisy, obrazki pokazujace dobro i motywujące do dzialania :)
Strona na facebooku - kliknij i polub :)
Przeczytajcie moje poprzednie notki na tematy: ( wystarczy kliknąć w temat )
1. Miłość
3. Dorosłość, strach, wygląd zewnętrzny
5. Przyjaźń
7. Równość
8. Gra na gitarze ( coś romantycznego )
10. Samoocena
11. Motywacja vol 2
12. Dokuczanie innym
15. Wygląd człowieka a jego serce i dusza
16. Zwątpienie we własne życie
20. '' Gdy nikt nas nie widzi ''
Obserwujcie jeśli chcecie czytac więcej, milego wieczoru :*
Inni zdjęcia: Wiciokrzew na pięknym niebie :) halinamRóże nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24