photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 12 GRUDNIA 2012

20.

Czasem chciałabym być suką, wiesz taką jebaną egoistką. Mieć głęboko te wszystkie uczucia i inne chujostwa. Być po prostu ponad tym wszystkim i mieć naprawdę wyjebane.

 

Wciąż go chce. Mimo, ze składa się z samych wad, ma masę nałogów i wiele dziwnych przyzwyczajeń. Mimo, że nie jest wart tego, abym myślała o nim choćby minutę. Mimo to jest wszystkim czego teraz pragnę. 

 

Szanuj wspomnienia i nie wystawiaj ich na próbę, bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie. 

 

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy .

 

Czasami najtrudniej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć coś co już dawno powinno się zakończyć. 

 

Wielu ludzi płacze wieczorami, intensywnie myśląc o tym co ich boli, co nie pozwala zasnąć. 

 

Najgorsze jest to gdy zaczynasz rozumieć jak ważna jest dla ciebie druga osoba gdy ona ma cie już głęboko w dupie.

 

Układamy tysiące scenariuszy, a życie i tak nie toczy sie według żadnego z nich.

 

Może już nie utrzymujemy kontaktu, ale ja wciąż o Tobie myślę.

 

Nie spędziliśmy ze sobą zbyt wiele czasu, jednak tyle w zupełności wystarczyło mi do tego, by się do Ciebie przywiązać.

 

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakowych spojrzeń w oczy.

 

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

 

Czasem boli mniej, czasem bardziej, czasem jest to jak muśnięcie palcami o policzek, a czasem jak okopanie moich żeber. Nie potrafię zapomnieć.

 

Najtrudniejsze w samotności są wieczory, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kolejny dzień tracisz, nie mając dla kogo go wykorzystać.

 

Komentarze

candygirlls3 Ładniee :P
24/08/2013 17:27:01
jolii17 "Układamy tysiące scenariuszy, a życie i tak nie toczy sie według żadnego z nich." Dokładnie tak!

Prawdziwe opisy. Dodaje:)
13/12/2012 22:46:23
littleblackdevil Świetneee *.*
Dodaje <3
13/12/2012 20:54:04
decisivex Czasami najtrudniej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć coś co już dawno powinno się zakończyć. :C
<333
13/12/2012 16:23:39
takodzawszenazawsze <3
13/12/2012 14:34:14
xbadbitch Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy .
True . fajny blog ;)
13/12/2012 13:38:11
klaudia1755 ładne . xd
13/12/2012 13:10:49
Photoblog.PRO patusiax395 ;)
13/12/2012 13:05:15
onebandonelove Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakowych spojrzeń w oczy. <3
12/12/2012 21:30:11