photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 10 LIPCA 2014

Jeść trzeba:D

BO ŚNIADANIE TRZEBA JEŚĆ JAK KRÓL!

JULIAN :d

 

 

 

10 kostek arbuza 1/2 banana 2 śliwki jogurt i śniadanie gotowe :> Mmmmm Koszt na jedną porcję około 2,00-3,50 zł POLECAM 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika kieegoosporta.