agapo u mnie dziś przymroziło i wczorajsze słonko gdzieś poszło... na szczęście nie sypie :)))
nie lubię z Tobą :D
02/02/2015 12:45:14
zuzanka
jak dobrze mieć w tym nielubieniu towarzystwo zacne :)))
02/02/2015 14:53:57
nadjamdwa
no i widzisz, to zestawienie barw mnie zachwyciło i nasyciło taką pogodną (wbrew pogodzie) radością. Taka jestem odtąd wybitnie "pozytywna" na resztę dnia.
02/02/2015 14:56:10
zuzanka
To Ci Nadziu dołączam jeszcze promyki z mojego słonka bo właśnie w tej chwili ulitowało się nad moim zdołowaniem i zaświeciło cudnie :))))
zuzanka
....a to tak z myślą o Tobie Nadziu wstawiane wszystkie 3 bo podobało Ci się to na czym siedzą .....oregano polne ,a chyba i kolory motylkowe całkiem,całkiem :))))
02/02/2015 14:52:53
dagmara005 Po miniaturce można się domyślić że kolorowe piękności są Twoje...:))
Cieplutkich chwil Iwonko:))
dzamilia OOO!Pada i pada ,a za chwilę błotko? Jak lekki mrozek to się utrzyma śnieg i będzie biało.Iwosia nie lubi jak pada:(:(Przestań śniegu prószyć śniegiem daj spokój!!:):):)No tak to już jest pada zle,nie pada też nie dobrze.Ech!Ja też nie lubię,a dziś u mnie słonecznie i pięknie .Moc serdeczności zostawiam i mocno przytulam:)*****
02/02/2015 11:50:27
zuzanka
niechby już sobie i ten snieg był ,tylko ze słonkiem ....wtedy energię mam całkiem inną .....a kiedy buro to dla mnie kompletna psychiczna klapa !
Buziaki,idę sprzatać i robić obiad dla Rodziców na jutro .papatki Ami :*:)
02/02/2015 11:59:35
anion śliczności zdjęcie.......u mnie zima się utrwaliła jakby, ale nie sypie tylko jest niefajnie, bo ponuro....
02/02/2015 11:47:47
zuzanka
kiedy podpisywałam zdjęcie sypało ,teraz już nie ,ale na pewno zaraz będzie znowu ....kolor nieba o tym dobitnie świadczy ....jak ja tego nie lubię !
O sobie: 'Zdejmuję z twojej twarzy
okruszek kruchego ciasta ze śliwkami.
Maleńka czcionka czułości.
Z dala od wszelkich pomysłów
kładę go na starej porcelanie kartki.
Niech się zapisze na zawsze.
Nie wiadomo kiedy
zdmuchnął wszystko przeciąg.
Ktoś otworzył okno. Ktoś otworzył drzwi.
Po latach wciąż
spaceruję po cukierniach.
Mam żal że mi się tylko zdajesz.
I nawet noc się nie domyśla
kiedy jesteśmy razem. ... '
______________________________
- od roku 2007 członek rzeczywisty Fotoklubu Zamek w Szczecinie
- od roku 2010 członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej - Artysta Fotograf (Fotografik)
http://www.photoblog.pl/zuzanka/60991663
O moich zdjęciach: " Każda chwila ma swój kolor, kształt, smak i zapach ..."
_______________
Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem.
Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.
/Henri Cartier-Bresson/
Moje aparaty:2 - Canon EOS 40D2 - SONY Alpha 3505 - Obiektyw Tokina 100 mm F 2.8 AT-X PRO D5 - Obiektyw Tamron AF SP 90 mm F/2.8 Di Makr5 - Obiektyw Sigma DG HSM 50mm/1,45 - Obiektyw Carl Zeiss Jena MC Sonnar 135mm
Moje konta:Marta i Piotr 1: http://www.youtube.com/watch?v=XeUS4KbqPuQ&feature=player_emFotoklub Rzeczypospolitej: http://fotoklubrp.org/Marta i Piotr 2: http://www.youtube.com/watch?v=i52pgEPjRwEzbyszek: http://pozytyw-art.pl/index.php