photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 8 STYCZNIA 2011

 Sage Zmierzchu uwielbiają osoby w każdym wieku. Udowodniła to 49-letnia Cathy Ward, która kocha sagę tak bardzo, że postanowiła wytatuować sobie na plecach podobizny Roberta Pattinsona, Kristen Stewart i Taylora Lautnera, czyli Edwarda, Belli i Jacoba. U tatuatora spędziła 22 godziny, a jej portfel uszczuplił się o $3,000. To się nazywa...ślepe uwielbienie?

-Dostałam od przyjaciół DVD z filmem z tej serii. Kiedy zaczęłam go oglądać, nie mogłam przestać. Musiałam kupić wszystkie książki i pozostałe filmy. Chciałam ciągle pamiętać o sadze, zrobiłam sobie więc mały tatuaż, który zamienił się w to, co mam teraz... - wyjaśnia Cathy.

 

To nie koniec. Kobieta już planuje kolejny tatuaż. Uwielbia Roberta Pattinsona, więc postać, którą zagrał w ekranizacji - Edward Cullen, pojawi się na jej brzuchu..

 

Co wy na to?Zrobilibyście sobie taki tatuaż?

Komentarze

damonsgirlfriend ja uwielbiam tatuaże, ten jest nawet spoko :D ale bym takiego nie zrobiła, może dlatego, że nie jestem aż tak wielką fanką zmierzchu :D ale mam pewien tatuaż zajmujący pół wewnętrznej strony ręki XD
14/01/2011 22:54:56
swagonme ja niezrobiła bym tatuaża który by tyle zajmował
ale to się nazywa "wierna fanka " no nie :D
narazie mam gwiazdkę na nadgarstku xD
12/01/2011 18:06:53
nieosiagalna16 masakraaa,przesadziła z lekka
08/01/2011 20:47:57
amisiulek bleeeee.! i dobrze o tym wiesz ;D
No bo wiesz Aguś my może uwielbiamy i kochamy zmierzch no ale ja bym czegoś takiego nie zrobiła.! -.- Dziwna jest... i taka stara... ;/
08/01/2011 15:54:03

Informacje o zmierzch1


Inni zdjęcia: Globalne ocieplenie. ezekh114Eksplikacja. ezekh114Czyż nie piękny? purpleblaackja patkigdja patkigd... maxima24... maxima24... maxima24Lake quenPEŁNIA ROBACZEGO KSIĘŻYCA xavekittyx