photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 28 MAJA 2008

Sztama xD

Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten stadion, gdzie jest ta drużyna co kocham ją, znalazłem Górnika, znalazłem go, znalazłem drużynę co kocham ją, hej sialala, hej sialala, hej sialala znalazłem drużynę co kocham ją.

Bramkę strzel, bramkę strzel nasz K-esie, bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.

W kasach już biletów brak, cały stadion pęka w szwach, sędzia już rozpoczął mecz, Górnik strzela - bramka jest, w górę serca Górnik wygra mecz do zera, Górnik żegna dziś frajera, Górnik wygra mecz do zera.

Biało - niebiesko - czerwono się mieni to Górnika Zabrze znak, jego kibice są niezwyciężeni boi się nas cały świat, boją się nas kibice Angielscy, boją się nas także Holenderscy, o Górnik, Górniku, Górniku ty najlepszych kibiców w Polsce masz.

Górnik Zabrze najwspanialej gra, Górnik Zabrze nasza drużyna, Górnik Zabrze drużyna marzeń, snów, Górnik Zabrze dzisiaj wygra znów, lo lo lo lo...

O Zabrski Górniku nie zdradzę Cię, o Zabrski Górniku nie zdradzę Cię, inni Cię zdradzili i na Ciebie pluli ale ja nie, ale ja nie. A jak ktoś mi powie ty Zabrski psie, kopna mu do ryja, zęby mu wybija, niech dowie się, niech dowie się.

Czternaście razy mistrza już miałeś drużyno, nasza kochano Górnikiem Zabrze zwano, w tym roku znowu mistrza zdobędziesz i już piętnaście tytułów mistrza Polski mieć będziesz.

Komentarze

ziomalki07 pięknie:P Górnik Zabrze to nasz Klub, od kołyski aż po grób :P
31/05/2008 6:29:26
baanditqueen no fajnie;d
28/05/2008 12:37:01
~apator Jebać Górnk!!!
28/05/2008 9:49:27
ziomalki07 Mój GÓRNIK :D


Ewelinka
28/05/2008 8:56:08
Info

Użytkownik ziomalki07
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o ziomalki07


Inni zdjęcia: Monster out pamietnikpotworaDzięcioł duży jerklufotoSmardz stożkowaty staraszkola.... sweeeeeettt:) dorcia2700... pils93Piątek :D kalisiakXyz fuckit2296Król lew patkigdReligia Islamu bluebird11