photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 WRZEŚNIA 2010

 

 



myślisz, że nie dam rady, że nie jestem wystarczająco odważna, pewna siebie, ale wiesz, że potrafię zaskoczyć, właśnie dlatego skoczę. marzenia nie są tylko bujną wyobraźnią, niekiedy stają się rzeczywistością. a ty? cóż, nie wierzysz we mnie, zazdrościsz, wyśmiewasz? nie jesteś częścią mnie, nie masz do mnie prawa. przyjaciele akceptują.

 


 

 

 

 


 

 

 

 




Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika zcukrempudrem.

Informacje o zcukrempudrem


Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24Lake quenPEŁNIA ROBACZEGO KSIĘŻYCA xavekittyxPrawie Palenica. ezekh114Na tyłach. ezekh114... maxima24... maxima24... maxima24