photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 SIERPNIA 2011

kochanie tak więc dziękuje Co za wspaniały rok razem. Choć czasem nie było między nami dobrze, to ciesze sie , że dochodziliśmy do jakiegokolwiek porozumienia, że przez jakąś głupotę się nie rozstaliśmy. Że nadal jesteśmy razem i że nasze uczucie wgl do siebie nie maleje, a wręcz przeciwnie ono z dnia na dzien coraz bardziej rośnie.

Ja pamiętam dokładnie dzień w którym zapytałeś mi się o chodzenie. 

Dziękuje Ci kochanie, ze dziś ten oto własnie dzień spedziliśmy razem a nie osobno, choć byłam bardzo zmęczona po pracy to i tak znalazłam siły aby przyjechać do Ciebie. Bo jak to powiedziałes to jest nasz dzień i warto spędzić Go razem. 

Dzien spędziłam naprawdę zajebiście że tak powiem kochanie, dziękuje że wziąłeś mnie nad tame gdzie posiedzielismy sobie, porozmawialimy i zjedliśmy chipsy oraz wypiliśmy jakieś picie. Niby takie zwykłe coś, ale przy Tobie kochanie to było naprawdę niezwykłe. Kochanie prezent od Ciebie mi sie bardzo podoba, a najwazniejsze jest to, ze włożyłeś w to tyle trudu. Dla mnie nie liczy się to ile pieniędzy w to wydasz, tylko to ile serca i wysiłku w to włożysz, bo takie prezenty sobie cenie najbardziej. No wiadomo, że czasem warto iśc na łatwizne i kupić coś w sklepie, no ale nad tym się nie natrudziło się wtedy i nie poświeciło czasu. Dlatego kochanie mam nadzieje, ze mój prezent Ci sie spodobał.

Dziękuje Ci równiez za spacerek, gdzie choć już nie miałam sił to i tak z Tobą poszłam , bo już nie patrzyłam na to co mnie boli tylko liczyla się wtedy kazda chwila spędzona z Tobą. Popostu dziękuje <333

 

Kocham Cie najdroższy szczerą miłością. Gdy Ciebie nie ma
koło mnie jest mi smutno. Obdarzyłeś mnie piękną miłością tak
jak ja Ciebie. Twój usmiech dodaje mi sił, dla Ciebie jestem
gotowa dla poświęceń. Jesteśmy dla siebie stworzeni.
MOje serce za Tobą szaleje, chce z Toba dzielic reszte swojego
życia, bardzo mi na Tobie zależy i wiedz ze Cie będę zawsze kochała.
W chwili kiedy Cie poznałam moje zycie nabrało sensu i zmieniło
sie nie do poznania. Każda chwila spędzona z Tobą sprawiała
że zapominałam o smutku a złe chwile przestają mieć znaczenie.
Kocham Cię Misiu ;* 

dziś mija rok odkąd zostaliśmy parą
 
chciałabym więc życzyć naszej miłości
 
aby z dnia na dzień stawala się coraz
 
mocniejsza i większa

a nam abyśmy trwali już do końca życia

trwali

w tak wspaniałym związku

żeby układało się nam jak najlepiej

i z każdym dniem aby było z górki a nie pod górkę

Kocham Cię z całego serduszka
 
Pamiętaj o tym!

Kocham Cię <3

Komentarze

keepyaheadup no bo się bardzo starałem ;D ;***. Też się bardzo cieszę, ze Cie mam ;**** Kocham Cie ;*****
18/08/2011 0:14:20