~niekumam NIE ROZUMIEM TAKICH OSÓB CO ZACHODZĄ W CIĄŻE W TAK MŁODYM WIEKU JAK TY!!! PRZECIEŻ TO JEST KALECTWO!
16/03/2013 14:27:17
~anda
ty masz łeb kaleczny!! każdy kto uprawia sex wie że może wpaść, a że wpadła to co usunąć miała???? chyba lepiej że urodziła!! wam ludzią nie idzie dogodzić, usuniesz jest żle, urodzisz też żle... kur.. ręce opadają.
16/03/2013 18:36:18
~poludniowamama
Twoj komentarz jest na poziomie Twojej inteligencji. Niestety ale kalectwem mozna nazwac Twoja chorobe " bezmozgowie".
16/03/2013 19:17:46
~kumaj
eh no to to akurat nie od niej zalezy, po prostu kazdemu moze sie zdarzyc.
16/03/2013 19:59:25
~emmm
do niekumam: żałosny/a jesteś. a co, miała usunąć to dziecko? każdemu może się to zdarzyć, ale najlepiej jest tylko kogoś krytykować..
16/03/2013 22:15:13
~ina
Jejku, urodzić Dziecko to jest chyba max, co można osiągnąć w życiu. Największe szczęście i najsilniejsze uczucia. A co do osoby NIEKUMAM, to życzę żebyś nigdy nie miał/-a dzieci, bo możesz je tylko skrzywdzić. Brak słów!!
O sobie: Kim jestem ?
Młodą mamusią :D
Czym się zajmuję ?
Na codzień cieszę się moim małym szczęściem o imieniu Zuzanna , a co drugi weekend uczęszczam do szkoły