photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 MARCA 2013

Jenkii te zdj ma okolo trzech lat.;O jej moje stare wloskii noo.:<<<<<

Jest ok czekamyy na weekend noo.:D

 

 

 

- Drogie dzieci, jak myślicie czym jest miłość.? - proszę Pani pyta Pani czym jest na filmach czy w rzeczywistości.,? Bo jeśli na filmie to zazwyczaj jest to piękne uczucie, zupełnie bez skaz, jest idealne, to właśnie takiej miłości każdy z Nas chciałby doświadczyć w swoim życiu, ale niestety muszę Pani powiedzieć, że w życiu żadko się zdarza taka piękna miłość. Bo najczęściej w rzeczywistości miłość ma wpisane cierpienie. to właśnie jedno z tych uczuć przez które ludzie płaczą w nocy, a nawet są w stanie popełniać samobójstwa.

 

 

 

Kiedyś przychodzi taki moment, że życie przestaje być potrzebne. Nie dostrzegamy już tego piękna, co kiedyś. Nie ma przy nas tych samych osób. Świat wydaje się być pozbawiony najmniejszego sensu istnienia. Każde miejsce staje się puste. Bliscy nam ludzie zmienili się. A my? My zrozumieliśmy, że przeszłość nigdy nie wraca, a świat nie pięknieje.

Komentarze

jestetomlinsone NIC SIĘ NIE ZMIENIŁAŚ! :O
PIĘKNA. <3333!
21/03/2013 21:29:57
xnaataalaax Zmienilam kolor włosoww zią.:D < 333 !
22/03/2013 21:18:15

~guussia lładnieee ;) też chcę weekend, ale wiosne też no kurde ;/ milego dnia :*
20/03/2013 16:24:58

Informacje o xnaataalaax


Inni zdjęcia: Dzisiejszy KSIĘŻYC *5,5%* xavekittyxSzczęśliwa 13-stka bluebird11Dom kolorów elmarInformator o Egipcie bluebird11304. 4miljony... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24