Jest mi dobrze. :) dzień kobiet był świetowany :) pierw dotałam piękny bukiecik żółtych rózyczek a potem pojechaliśmy do takiej fajnej knajpki na drinki i bananowe piwko :D. Było smacznie choć puki co Niemiecka pizza kryje się przy naszej Polskiej. Potem gdy wyszliśmy z bodajże "camelio" to Paulina dojrzała otwarty sklep z ciuchami i tam miałąm pare minut aby coś sobie wybrać, dostałam bluze na którą już polowałam od jakiegoś czasu.
Ogólnie to jest tu super wiosna, piękna, ciepła ptaki i kwiaty zmuszają do uśmiechu i głębokiego oddechu :). Namówiłam go na długi niedzielny spacer który miał nam spalić choć troche kalori ale po drodze była taka fajna lodziarnia ^^ (podobno mają najlepsze lody w Hamburgu). I fakt były dobre, ale i tak uwielbiam moją ulubioną lodziarnie w Ostrowie.
Za pare minut ide z Bożenką co miszka na dole sie zameldować, jest dobrze, nie umiem sie tu wygegać ale jest dobrze. W dobrą pore roku tu przyjechałam, w wiosne pełną nadzieim radości i pozytywnbego myślenia.
P.s te okulary znalazł Krystek w galerii :), od razu + 10 dointeligencji :D