Nieeenawidzę mych ust tak bardzo xd
Dziś w szkole w sumie dobrze. Zadanie na polski zrobione, później trochę nauki na matmę będziee -.- Jaa chcę już piątek. Mam dość siedzenia w domu sama, no bo z kim?
W szkole humor jest, przez tych luuudzi. Wrócę do domu to niestety już gdzieś znika sobie. Cały czas monotonia : lekcje, muzyka, fejs, GG, fbl. Mm, ciekawe życie nastolatki od jakichś sześciu dni? Nie ma co, zajebiście. Świat stał się taki jakiś bezsensowny.
Ej, nakręciłam się. Chcę tego kolczyka! ;d
Nawet wczoraj się już nauczyłam "tak" robić. xD
Dzień za dniem, godzina za godziną, minuta za minutą, sekunda za sekundą, a u mnie jak się jebało tak się jebie dalej.
Jaram się Tobą bardziej, niż Fretka Jeremiaszem.
:d
+ Przed chwilą poprawił mi się humor, wiesz?
.
Inni zdjęcia: Zapraszam! thevengefuloneKolejna wylinka pamietnikpotworaKaruzela Arka Noego bluebird11Zegar kolejowy ? ezekh114Blu-tu. ezekh114Przygoda na greckiej Evii 4/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 2/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 3/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 1/4 activegamesOkno felgebel