photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 LISTOPADA 2011

love me

 

Śmieszy mnie sam fakt, że mogłabym być poważna.

 


tak to był piękny dzień . siedziałam w szkole , z kumpelą i spokojnie jadłam prince polo , gdy zapytała mnie o ciebie . wzruszając ramionami , bez odklejającego się plastra na sercu ,szczerze mogłam powiedzieć : pff, mam wyjebane

 


Więcej niż przyjaźń, mniej niż miłość.

 


Wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci.  na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się och niezwykła osobowość,  a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę Tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

 


Telefon wibruje. Słyszę swój śmieszny dzwonek ogłaszający nadejście sms'a.  Spoglądam na wyświetlacz 'masz jedną nieodebraną wiadomość'. Nadawca: ON. Treść wiadomości: :* I do końca dnia jestem najszczęśliwsza dziewczyną na świecie.  Oto jak głupi buziak może wprowadzić w stan euforii.

 

 

Ty pokażesz mi jak życie jest wspaniałe  ;- ))

 


ten cholerny brak odwagi, by się do Ciebie uśmiechnąć .

 


nienawidzisz tego uczucia, kiedy budzisz się i zdałeś sobie sprawę,  że twój sen nie był prawdziwy .

 


Związałam włosy, obcięłam paznokcie, założyłam dres. Nie kocham Cię już .

 

 


Walcz, albo olej to wszystko. Sukces zależy od podejścia.

 

 


 Wiesz co ? jestem szczęśliwa, mimo tego co jest , bo mam zajebiste wspomnienia .

 

 

Jeszcze nie raz spieprzymy to na czym nam na prawdę zależy.

 

 

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twojego smutku potrafi sprawić, że znów wraca radość.

 

 

Bo trzeba podjąć ryzyko, żeby chwycić za nogi szczęście