photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 7 GRUDNIA 2012

dlaczego ludzie tak szybko odchodzą ? Eh, sama sie ostatnio zastanawiałam co by było gdybym umarła, ale powiedziałam nie, nie warto, chce zobaczyć co będzie.
dziś sobie obiecałam ze będę sie uśmiechać, mimo tego ze cholernie za Tobą tęsknie. myślę o Tobie wciąż. ale Ty tego docenić nie potrafisz lub nie wiesz ze tak bardzo mi zależy na Tobie. ze każdy kolejny dzień bez Ciebie robi jeszcze większa dziurę w moim sercu. Skarbie. Wróć.
Mówiłam ze znikniesz, a Ty nie, ze za bardzo zależy. Znam to juz na pamięć, Kochanie. Wiem co jest grane. Wiem, ale mimo to nie potrafię Cie nie Kochac. Kurwa nie potrafię. I wiem ze to nie realne ze będziemy razem, ale ciągle mam cichą nadzieje ze wrócisz, ze chociaż wejdziesz na gadu, napiszesz, nawet nie wiesz jaka byłabym wtedy szczęśliwa. Teraz pisze to przez łzy bo nie potrafię już, nie potrafię! Nie mogę wytrzymać bez Ciebie. Uwierz mi. Kocham Cie, ale wiem ze te słowa nic nie znaczą, nic nie zmienią. Dlaczego taki jesteś, taki cuchy dla mnie i chłodny ? Dlaczego wciąż znikasz ? Wiesz ze czekam na Ciebie co dnia, co noc. To dla Ciebie jestem praktycznie 24na dobę. ale Ciebie nigdy nie ma cholera. Nigdy. Zaczynam wątpić ze jeszcze kiedyś wrócisz. ale może to czytasz, może. Jedne co mnie zastanawia to to, wiem, wiedze ze jesteś online, ze siedzisz na kompie, ale czemu nie piszesz ? I czemu mi nie odpisujesz. No ale chce Ci tylko powiedzieć ze Cie Kocham i dziekuję za to ze byłeś. Tyle.

Informacje o wildrose333


Inni zdjęcia: Ja patrusiagdCzerwona dalia felgebelZółty kwiat i pszczoła felgebelMnóstwo kwiatów felgebelDalia felgebelRożowe piękne kwiaty felgebelKwiaty felgebel2017 svartig4ldurKwiecień zycbezznieczulenia16/ 04 / 25 xheroineemogirlx