I nie chcę hajsu, zdrowia i tak nie kupię i coraz częściej widzę strach stojąc przed lustrem skaczę za marzeniami i spadam w pustkę nie chcę już ślepo wierzyć i ślepo ufać uczę się jak przeżyć i co zrobić by nie upaść
outcytat "Wytykasz mi błędy, tylko na tyle stać cię. Żyjąc cudzym życiem w końcu zabijesz własne." Zapraszam na photoblog z rap cytatami http://www.photoblog.pl/outcytat :)
O sobie: Mam na imię Wiktoria .Mam jasną karnacje i ciemne blond włosy. Mam zielono-niebieskie paczała i 163 wzrostu aktualnie 45 kg, nie za krótkie nie za długie nogi i to na tyle z wyglądu.
Interesuję mnie muzyka a najbardziej rap i reggae lubię fotografować, oglądać filmy, spędzać czas znajomymi, jeździć na rowerze i rolkach .
Jestem strasznie wrażliwa, trochę naiwna , łatwo mnie zranić ale i na odwrót łatwo sie ze mna zaprzyjaźnić poprawić humor itp,do tego miła i pogodna.