Użytkownik usunięty
kochana jakbym mogła zapomniec :( cały czas o Tobie pamietam :D:D:*:* tak mi brakuje naszych wspolnych wyglupow wypadów razem z nati :):* ymm nio szkoda teraz byłas ale w ogole sie nie widzielismy ... jest i w tym moja wina .. ;(
:*:*
04/04/2008 16:20:13
Użytkownik usunięty
to ja z mulaatkaa pisalam !!!!!
04/04/2008 13:20:49
~dulkaaa Żadnej pyzy nie widze ;D
Tylko ciebie jak zawsze usmiechnętą ;***
03/04/2008 21:53:48
~kasia Tak pofatygowalam się i wpadłam na to pb.
I wiesz co? Ty poprostu robisz to celowo. Wiesz jak jest, strasznie, ale mimo to starasz sie by było jeszcze gorzej. Ja naprawdze Cie nie rozumiem.
Chcialabym wiedzieć co takiego zrobiłam ja źle ale Ty mi nie powiesz nie wiem czemu. Wolisz uciekać ale tak pzrez cały czas nie można.
Musze stwierdzić że masz dość płytkie pojęcia na niektóre tematy. I jest mi tym bardziej pzrykro że dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawe. Bo przez to wiele cierpie. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy bo jak wszyscy myślisz ze jestem egoistką, myślę tylko o sobie i nie interesują mnie uczucia innych. Ci co chcą, wiedzą, że tak nie jest.
Wiedz, że zawiodłaś mnie na całej lini i nigdy już nic nie bedzie takie samo. Ja tego poprostu nie chce. Nie zniose tego po raz kolejny. Widocznie tak jak jest jest Ci dobzre.Ok. Nie wnikam. Twoje życie. Ja już się w nie wtrącać nie bede.
Tylko nie mów już więcej, że jestem kimś wyjątkowym bo dla mnie nie zrobiłaś nigdy nic
03/04/2008 20:23:54
Użytkownik usunięty
:* pozdro
03/04/2008 20:20:40
Użytkownik usunięty
MMM MOJA BOSSKA ^^
WYSZLAS SLICZNIE poprostu jak zawsze! :DDD
zobaczysz jak ja cie dorwe to umrzesz normalne..
juz sie doczekac nie moge mmm ::*:*:*:*
moze tak czescie bys na gg wchodzila coo? a nie juz wogole nie gadamy prawie. ;(((
buziaaaaaaaa kochanie:*:*:*:*
03/04/2008 18:58:27
~sova toc ladnie ^^;p
03/04/2008 17:31:20
Użytkownik usunięty
ładnie wyszłaś :P
03/04/2008 17:07:17
monis00 mam taki szaaaaaaaaaliiiik ;d masz go z new looka ?;d