photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 6 KWIETNIA 2017

56

Czas leci szybko. Za chwilę święta. Wracam na weekend do domu i czeka mnie mnóstwo pracy, a rodzice wyjeżdżają do teatru.
Niestety musiałam zmienić plany z A. Przyjeżdża jego brat z narzeczoną. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać.
Po świętach wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że jednak życie się nam nieskomplikuje jeszcze bardziej. Jest ciężko. Ale dajemy radę.
Miniony weekend był bardzo pracowity ale też miło spędzony. A. Stara się mi pomagać jak się tylko da.
Nie tak dawno nie sądziłam, że będę umiała być z kimś innym, że będę umiała się zakochać. Stało się. Nie jesteśmy razem nawet rok a rozmowy są bardzo poważne. Padło nawet pytanie o zaręczyny. Kocham A. ale powiedziałam, żeby poczekać z tym jeszcze. Ja na razie studiuje w domu tylko na weekendy, a A. Będzie się starał dostać do szkoły pożarniczej. Nie chcę, żeby przez zaręczyny zrezygnował z tego.
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika wartomiecmarzenie.