Jeszcze zawodowe :)
Ta szalona wysokośc! B|
Znowu ktoś mnie nęka! Tak, wiesz o kogo chodzi!
Jakoś sobie żyjemy,wiele się dzieje ostatnimi czasy. Z Lotim już się kompletnie zgrałam. O wiele lepiej mi się z nim współpracuje.Wszystkie odskoki pasują,wszystko jest idealnie. Sama przyjemnośc z jazdy :) Taki kochany misiek z niego, jak sobie pomyśle ile mnie nauczyło to oślisko wstrętne :D Nie no, kochany z niego koń :)
Szczególnie zadowolona jestem z ostatniego treningu, strasznie dobrze mi się jeździło. Może wyczuł że zły dzień i się postarał kochany :D Ale poskakaliśmy metrowy okserek, świetnie było. Ostatnio dużo pracowaliśmy z P.Krzysztofem nad dystansami między przeszkodami, są efekty.
Uwielbiam jak podchodzi,patrzy i kładzie ten swój pychol na plecach i jeszcze się wygodnie układa <3 Straszny z niego misiek!
A teraz zobaczymy jak to będzie, ale to chyba nie jest to.. No się okaże, wszystko zależy ale wątpie.
Jestem zła bo zgubiłam gdzieś ostrogi i za chiny nie mogę ich znaleźc ughhhh!
W planach był filmik, bo się trochę materiału nazbierało, ale mój montażysta zgubił karte i nie będzie :<
<3<3<3
http://www.youtube.com/watch?v=mWRsgZuwf_8