Jakoś ostatnio nie mam weny na zaglądanie tu. Może pora to zmienić? Okaże się!
Rok minął. Każdy o rok starszy, mądrzejszy o różne przeżycie.
Co zmieniło się u mnie? Wiele!
Nie ma słów by to opisać. Tak wiele radości, szczęścia, wspaniałych ludzi i wspomnień, ale też łzy, smutek i żal (tego drugiego na całe szczęście o wiele mniej). Wiele się nauczyłam. WIele zrozumiałam. Wiele doceniła.
Doceniłam co jest najważniejsze. Najpiękniejsze. Najcudowniejsze. O co warto walczyć. I w tym momencie jestem szczęśliwa, że wszystko jest tak jak jest. Mimo tylu przykrości, mimo tak ogromnego zawiedzenia jestem szczęśliwa.To właśnie wiele nas nauczyło i doceniliśmy to co mami i to co możemy stracić. Do wielu spraw trzeba było wydorośleć. I tak też się stało. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi spędziłam cudowne chwile, za co bardzo im dziękuję. Żałuje jednej rzeczy... żałuje, że przez te "związki" zaczęło psuć się coś innego. Że zaczęłam tracić osobę tak bliską jak przyjaciółka. Wiem, ze i nie zawsze zachowywałam sie tak jak powinnam. Ale jestem tylko człowiekiem, popełniam błedy. I mój czas chcę poświęcić dla najważniejszych co nie zawsze się udaje. I chociaż niby jest tak jak było, to czasem mam inne odczucie... Ogólnie mówiąc mogę zaliczyć ten rok do udanych!
Nowy Rok będzie cieżki...mam duże ambicje, zobaczymy co z tego wyjdzie. A więc w Nowym Roku życzę wszystkim by znależli to co w życiu najważniejsze, ale nie zapominali również i nikim, ani niczym. Abyście zawsze byli zdrowi, szczęśliwi i zadowolenii.
Użytkownik upitawspomnieniami1
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.
Inni zdjęcia: Także najprawdopodobniejnieKobyła rasy Ardeńskiej bluebird11WPN chasienkaMOTYL *RUSAŁKA PAWIK* xavekittyx:) usinskaJeszcze czego locomotiv... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24