photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 17 LIPCA 2017
1124
Dodano: 17 LIPCA 2017

Confess.

 

 Wiadmo, że lato to najlepsiejsza pora na czytanie masowej ilości książek. Colleen Hoover jak zawsze uwiodła swoją książką. Nie da się nie lubić jej stylu pisania, nie zakochać w jej bohaterach, nie dać się oczarować tłem do fabuły, które jest przegenialne i inspirujące. Nawet kiedy czytasz już kolejną jej książkę, widzisz te schematy, wiesz co będzie na końcu - i tak CHŁONIESZ historię, którą Ci przedstawia i uwielbiasz ją. 

Co mam więcej napisać? Colleen Hoover jest wspaniałą pisarką, każda kolejna książka jest równie dobra jak poprzednia. Jeśli chcesz przeczytać romans i się nie zawieść to szukasz jej nowej pozycji, po prostu. Polecam gorąco!

Informacje o tycholinax3


Inni zdjęcia: Nowy papież nacka89cwaDzika różyczka na dzień dobry :) halinam:) nacka89cwaSynuś nacka89cwaKrwawodziób slaw30015 Lat temu rudedamienJa nacka89cwa11.05 idgaf94;) nacka89cwaMoon photographymagic