Zdjęcie z jakże przeboskiego, zainsektowanego BOSZKOWA!!!!!!!!!!!!!!
Z faktu, iż ostatnia notka była przeoptymistyczna, teraz poznacie zapach hooojni wszechczasów!!!!!!
Na pierwszy plan wypływa oczywiście nasza przeurocza...SZKOŁA!!!! na pewno ;poznaliście już złą stronę tej instytucji. W założeniu powinna pomagać nam uczniom, rozwijać zwoje zainteresowania, naszą kreatywność, twórcze myślenie, bez których tak na prawdę jesteśmy zwykłymi szaraczkami, pozbawionymi radości z czerpania z życia jego niepowtrarzalnych dobrodziejstw.-OFICJALNY PRZEKAZ
Szkoła jest najhujwszą rzeczą pod jebanym prażącym słońcem!!! nie nawidzę szmaty, tylko ją zdeptać, zesrac i zchaftować się na nią (później ewentualnie zejszczać) jest tak mega wykurwiście zjebana, że to maa bania i hoooooj.KURWA APELUJĘ DO GIMNAZJALISTÓW!!!! 15 to zło, wszystko co tam sie znajduje jest gorsze od zbuka jajecznego w waszych młodzieńczych ustach!!!! -OSOBISTE REFLEKSJE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WAKACJE!!!!!!!!
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.
To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.
To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże, wystarczy wziąć je do ręki ziarnko fantazji dosypać i już za chwile można z panem Kleksem w świat pomykać.
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.