Marzenia były, są i będą. Ale powiem Wam ze niektóre nawet się spełniają . No i mam to, czego chciałam :)
Może to nie jest szczyt moich oczekiwań ale i tak się cieszę :) A poza tym to wyglądam jak murzyn ! :d
Minęły juz 3 tygodnie od kąd przyjechałam tu z tymi pajacami, jak co roku, żeby się spotkać.
Nie czuje wgl tego czasu, mam wrażenie ciągle, jakbym była tu z tydzień..
Zmienia się tylko to że ciągle ktoś wyjeżdża. No i bang. Co z tego że masz chęć spotykania się z nimi co tydzień,
jak nie ma takiej możliwości ? Pewnie myślicie że co to za problem do kogoś pojechać ? :)
Otóż jest problem taki, że jest nas te 12 osób, i praktycznie każda jest w innym końcu Polski.
Spędzone z niektórymi dwa tygodnie, z innymi trzy, a jeszcze niektórymi 4 tygodnie w roku.
Niby miesiąc to dużo, a jednak wciąż za mało jak dla mnie. Przeprowadźcie się wszyscy do Radzynia !
Ale damy radę :) Martyna, szykuj się. W połowie września jestem u Ciebie !
Kondziu, a Ciebie nawiedzamy wszyscy w sierpniu ;> Także żegnając się wczoraj, jak i tydzień temu,
mówiliśmy sobie tylko jedno "zobaczymy się za pół roku" , "widzimy się za rok", ewentualnie "przyjeżdżamy do Ciebie za miesiąc i nie masz nic do gadania" :) Wakacje niby takie same jak co roku, ale jakieś lepsze ! Te same osoby, te same miejsca..
I nawet nie zmieniło się to że jestem jak zwykle najmłodsza :D Nieee wierzę że teraz zaczną się same 18, a ja na końcu :D
Nadal nie mogę uwierzyć że ten pajac miał 15 lat jak sie poznaliśmy, teraz ma 19 i się ze mnie śmieje że taka młoda jestem ^^
Trochę Wam po przynudzałam, ale mam to szczerze gdzieś. I tak mało osób to będzie czytało :p Ale o tych wakacjach mogę nawijać bez końca. O nocach na plaży, zbieraniu przypałów.. o wszystkim co tu się działo. To praktycznie nie do opisania :D emocje nie do opisania :D Już za Wami tęsknię pacany :D Te wakacje jak do tejpory są najlepsze, co będzie dalej ? :> Radzyniu nie przymulaj..
Widzimy się juz praaaawie za tydzień :) Może niedługo będzie kolejna notka, bo w tej mi się więcej nic nie zmieści.
Zamówienia na bosmana ? :>