BIEGANIE CZAS ZACZĄĆ ;) weekend spędziłam w Barcelonie w rodzinnym gronie. Mój brat jutro wylatuje do Polski- extrano, extranooooo . Uciekam nadrobić polskie seriale ;) buenas noches a todos
~ola Przez Ciebie popadam w kompleksy ;(((( ! mam do ciebie kilka pytan i mam nadzieje ze mi odpowiesz bo jestm bardzo ciekawa ; 1 masz doczepiane wlosy??? Mieszkasz w hiszpani ? jak to sie stalo ???? masz chlopaka ? mieszkasz sama ?
21/04/2013 22:46:36
tahi
Nawet tak nie mów, bo nie wiem co odpisać. Każda kobitka jest cudowna ! Mam naturalne treski, które zamówiłam na allegro. Tak, mkeszkam w Hiszpanii. Moja mama ma partnera z Hiszpanii, więc i ja tu się znalazłam, ale również stało się to przez sprawy rodzinne. Nie, nie mam chłopaka. Tak, od niedawna mieszkam sama ;)