Czego Ci brak? A czego masz dość?
Nigdy nie byłam zatwardziałą katoliczką. Ale tak, byłam wychowywana w rodzienie religijnej i wiele wyniosłam z domu, a przedewszystkim od dziadków, którzy nauczyli mnie wierzyć.
To co się teraz dzieje jest sprzeczne ze wszystkim w co wierzyłam. Mimo to wierze nadal, tkwie w mojej wierze, bo tylko to mi pozostało. Wiem, że on jest i czuwa nad nami. Musimy trwać przy nim, bo tylko nasza wiara, silna, pomoże nam wygrać z barbarzyństwem, jakie ma teraz miejsce.
Życie? To dar. Rodzimy się z czystą kartą. Z Jego woli.
Jakim prawem ktoś nadaje sobie przywilej życia, podczas, gdy odbiera go drugiemu?
W niczym nie jesteś lepszy. Jesteś taki sam jak ja. Mimo tego w co wierzysz, jakiej jesteś orientacji, płci czy wieku - jesteś taki sam!
W niczym nie czuje się lepsza, poza jedną małą rzeczą - moja wiara jest prawdziwa, szanuje twoje życie tak jak swoje, więc dlaczego ty mały człowieku odbierasz mi moje prawo do życia?
Rok 2015 zakończył się dla świaqta makabrycznie. Rok 2016 rozpoczał się z nadzieją na lepsze, ale ona odeszła. Mimo wszystko pamiętajcie - wierzmy, że On czuwa i że jest przy nas. Tylko to nam pozostało. I z tym wszystkim osadzonym głęboko w sercu - to my wygramy.
Oni są barbarzyńcami, mordercami, którzy zaciekle niszczą wszystko, co budowaliśmy przez wiele lat. W imie wiary? Nie! Wiara nie powina być czymś, co odbiera nam cenny dar życia. Ona powinna nawoływać do chęci życia i dawania go innym. To co wy - mali ludzie (o ile można was tak nazwać) nazywacie wiarą, to jedynie wasz chory wytwór, który jest ślepy i zamknięty na wszystko. Teraz macie przewagę, ale nadejdszie moment, że pożałujecie każdej zbrodni, każdego cierpnienia i każdej łzy. Świat się z tego podniesie, a wy będziecie potępieni na wieki w imie waszego Boga Allaha.
Jesteśmy sercami z tymi, którzy odeszli i którzy teraz cierpią i walczą, ze strachem.
Vive La France.
Es lebe Deutschland.
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II