photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 6 CZERWCA 2010

lś.

reprezentacja.net jeżeli ktoś jest zainteresowany niech poczyta sobie komentarze.

Jebani siatkarscy heretycy. Wyrzućmy Czarnowskiego, Kurka, Gruszkę, Gacka, a powołajmy Kowalskiego, czy jakiegoś tam Nowaka. Ci ludzie nie znaleźli się tam przypadkiem, litości! Nie chcę usprawiedliwiać i bronić naszych reprezentantów za wszelką cenę, bo bez błędów we wczorajszym spotkaniu się nie obyło, ale my jesteśmy tu po to, żeby naszą kadrę wspierać. Czy wart jest miana 7 zawodnika ktoś, kto po porażce potrafi tylko spisać na starty?

 

My nie jesteśmy na takim etapie przygotowań jak Niemcy. Polska jest w tym momencie w rozjazdach, poza tym zeszłoroczna porażka w LŚ wyszła nam na dobre i teraz jakoś nikt o tym nie pamięta...

Uznajmy też wielkość trenera Lozano. To nie jest przypadkowy człowiek. Z nim zdobyliśmy srebrny medal MŚ, Brazylia była wtedy nieosiągalna dla nikogo.

 

Grozer, owszem, pokazał wczoraj klasę. Ja historii siatkówki nie mam przestudiowanej i nie wiedziałam, że jego ojciec miał aż taki potencjał. Wszystko zostaje w rodzinie. Nie bądźmy zdziwieni.

Naszą opozycją do niemieckiego bombardiera mogłby być Jarosz, gdyby Castellani pozwolił mu wcześniej się wykazać. Skończył wszystkie piłki, które dostał. Wszystkie.

 

Cudowny potok słów, no cóż, ale po LŚ będzie o czym pisać.

 

zdjęcie rzecz jasna moje.

Komentarze

sugarmonster Jeżeli Kurkowi przyjęcie idzie całkiem nieźle to już jest całkiem dobrze ;]
07/06/2010 19:14:53
~agnieszka Do lalal - widzę, że myślimy podobnie. Też myślę, że pojawienie się Winiara może spowodować jakieś przełamanie tej niemocy.
Swoją drogą trzeba pochwalić chłopaków za przyjęcie bo jak się widziało dzisiejszą statystykę w tym elemencie to oko się cieszyło.
06/06/2010 20:09:03
sugarmonster Miło mi, że są osoby, które potrafią realnie ocenić sytuację i nie przekreślić z góry tego wszystkiego.
06/06/2010 17:24:24
~lalal W decydujących momentach Kuba pękał i wczoraj, i dzisiaj. Szkoda, ale nie możemy się załamywać. Niemcy to nie Brazylia. Powinniśmy z nimi walczyć, zdobyć jakieś punkty. ba, powinniśmy z nimi wygrać. Nie udało się i czasu nie cofniemy. Trzeba szybko wyciągnąć wnioski, zebrać tyłki i walczyć w Argentynie, bo chyba nie zapomnieli, jak się gra w siatkówkę, prawda? Forma rewelacyjna nie jest, ale jeszcze być taka nie musi. Może za tydzień zagra Winiarski, który w ostatnim meczu ligowym zaprezentował się naprawdę świetnie. Może to właśnie on jest potrzebny polskiej reprezentacji w tym momencie.
przypadkiem ;)
06/06/2010 17:21:18
sugarmonster Wyjęłaś mi to z ust! Dziękuję :D
06/06/2010 14:37:26
~agnieszka Nie przejmuj się.. Tacy heretycy zazwyczaj interesują się siatkówką przy okazji większych nagłośnionych imprez. :) Wiadomo na LŚ nie można odpuścić, ale i tak głównym celem są wrześniowe MŚ, i to wtedy powinniśmy być w szczytowej formie i ze wszystkimi zdrowymi, czołowymi zawodnikami. Porażki się przytrafiają, pierwszy set pokazał, że potencjał jest tylko pracy jeszcze trochę potrzeba. A Grozer, pokazał klasę. Także spokojnie.. Będzie lepiej ! I olać "znawców". Pozdrawiam Agnieszka. ;)
06/06/2010 14:10:07

Informacje o sugarmonster


Inni zdjęcia: Damme Carnival 2025! cherrykinnSzymon tezawszezle... maxima24... maxima24... maxima24Wiosna idzie....pozdrawiam. halinamTuż przed wschodem andrzej73Zamek Czocha purpleblaackSparta 2praga - Opava wroclawianinMalina lepionka