mesqueunteam Tak ! JA już mam całe życie rozplanowane! Wyjeżdżam do Monachium , pracuje na Alianz Arenie, poznaję Mario i żyję z nim długo i szczęśliwie, puki nie spotkam Kurka ! :D
mesqueunteam Farmacja? :D Medycyna? :D Hmm jest sporo rzeczy :D!
Lubisz Polskę? Bo jeśli nie to wyjedziemy za pare lat i otworzymy apteke w Niemczech ahah :D
mesqueunteam No ja obrane mam, ale czy szkoła mnie wybierze to nie wiem :C boję się :< a co lubisz robić? Ja to w sumie już kierunek studiów wybrałam :P
mesqueunteam Liczby też i trochę słówek :D Ja myślę, ze niemieckiego powinniśmy się uczyć od podstaw, a nie od razu tak jak my mieliśmy "mam na imie... mam tyle lat.. mieszkam w..." itp. najpierw podstawowe słówka a nie -__
mesqueunteam My chyba mamy tego samego nauczyciela tylko zmienia płeć! :D ona ma na imię Grzegorz? :P U mnie jest to samo, ja zawsze podpowiadam :P i w sumie z 2 gim pamiętam parę słówek min. fahren-gefahren a tak to to nie wiem czy bym sie z kimkolwiek dogadała -_- !
mesqueunteam Mam to samo! Angol od 1 pods. i idzie mi okay, niemiec od 1 gimnazjum w sumie miałam lepsze oceny w 2 klasie od angielskiego, bo miałam prawie same 5, ale to przez farta, bo przez nauczyciela nic kompletnie nic nie rozumiem!
mesqueunteam Mój nauczyciel uczy tylko angola i o angola za dużo! Nienawidzę go! Ciągle ma do mnie jakieś wąty! Na koniec 2 klasy wychodziła mi 5 to on stawiając ją zachowywał się jakby robił to z musu -_-. Ciota jeden... A Ty jaki język wybierasz?