Fikcyjna zabawa, pełna klęsk i porażek, nazywana potocznie życiem.
Moje życie to paskudna , wredna , zasrana tragedia napisana przez cynicznego psychopatę .
Na Wikipedii powinni dodać opis słowa ,,szmaata" i wkleić tam Twoje zdjęcie .
Moje plecy to nie poczta głosowa. jeśli masz mi coś do powiedzenia, to powiedz mi to prosto w twarz.
Zacznij jeść makijaż, to może będzie cudowna w środku, dzi.w..ko.
Pij, pal, jaraj, klnij - ale bądź
Najlepsi przyjaciele ? Wiedzą jak pojebany jesteś, a i tak pokazują się z tobą w miejscach publicznych.
Me, you, sex, now.
`Nadzieja- Ostatni oddech tonącego człowieka.
`Twoja osoba to Moje marzenie.
`Miło obserwować twój uśmiech, ze świadomością, że po części to też moja zasługa.
`Przepraszam ale mam hardkorową rozjebkę w głowie. daj mi spokój .
`I chuj, że boli, trzeba zapierdalać dalej ,a nie płakać kurwa.
`Chyba każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce.
Czasem po prostu chciałabym wrócić do czasów wczesnego dzieciństwa , kiedy słowo 'gówno' było największym przekleństwem , jedynym zmartwieniem były potwory wychodzące z szafy , a ulubionym zajęciem ustawianie życia lalkom Barbie .
Dajcie mi licencję na broń, i pozwolenie na zabijanie a uczynię ten świat lepszym.
- co Ty w nim widzisz
- to ze chce mi dac cały swiat a w zamian oczekuje tylko mojego uśmiechu.
Jak moje serce ma normalnie funkcjonować, iść dalej, zapomnieć, jeżeli Ty nadal trzymasz jego jedną cząstkę i jeśli tylko o Tobie zapomnę, ściskasz ją, bawisz się z wrednym uśmiechem aby o sobie przypomnieć?
Jestem singlem , bo nieszczęścia chodzą parami.
Nic tak nie zbliży dwóch osób jak nienawiść do trzeciej.
Siedzieli razem na łódce wtuleni w siebie. rozmawiali o sobie, o tym co z nimi będzie... Po zbyt wielu słowach nagle ich dłonie rozluźniły się, nie potrafili być już w swoich ramionach. Po jej policzku spłynęła ostatnia łza i zrozumiała, że to koniec.
Stanął w moich drzwiach z udawanym uśmiechem. żadnego 'cześć', 'wejdź' - milczałam wpatrując się w Jego źrenice. i już czułam w sobie, to co On, rozdzierający ból w klatce piersiowej i gulę ściskającą za gardło. krótkie 'a nie mówiłam' cisnęło mi się na usta, jednak zamiast tego sięgnęłam po Jego dłoń i wciągnęłam za nią do środka. znów miał rozerwane serce, które ja musiałam pozszywać, przywrócić mu normalne bicie."
Wyobraź sobie, że zależy Ci na kimś tak bardzo, że wracając do domu po spotkaniu z nim zaciskasz pięści mocno, cieszysz się jak dziecko, skaczesz z radości mówiąc sobie : 'to jest to' promieniejesz w każdej sekundzie swojego życia. Myślisz, że już wszystko będzie dobrze, że w końcu doczekałaś się czegoś pięknego. I wyobraź sobie to rozczarowanie, gdy się okazuje, że nie jesteś dla Niego, że wszystko co powiedział było gówno warte, nie znaczyło nic, zwykłe słowa rzucone na wiatr, nic więcej. Boli, prawda?
Tylko z Tobą chciałam tak po prostu, dogonić marzenia
Skoro urodziłaś się kurwą, to księżniczką nie umrzesz.
Pierdolić głupoty za plecami każdy umie, ale żeby mijając się na ulicy, spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko.
Miłość to raczej nie chemia
To nie są małpie gaje
Kiedy uśmiechamy się przez łzy
Kiedy przeklinamy się nawzajem
Ja nie mówię kocham
Pewnie dobrze sama wiesz dlaczego
Jestem prostym pytaniem
Ty jesteś na nie odpowiedzią
Czemu patrzysz z daleka, kiedy na Ciebie czekam?
Czemu chowasz głowę, gdy miłego coś powiem?
Sam nie wiem co robić, bo nie wiem co czujesz
Powiedz o co Ci chodzi i czego brakuje?
Na pytanie Jaka jesteś?
odpowiadam: Taka, jakie lubisz.
Jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. Pomyśleć czasem o sobie, zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie.
Inni zdjęcia: ... maxima24Złocieniec juliettka79... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... pils93Brią kurdupelpunk1477... maxima24... maxima24