photoblog.pl
Załóż konto

Gdy życie gna przed siebie nie pyta czy zostało Ci choć pięć minut dla siebie, czasu niestety nie da się dopasować do swoich potrzeb, musisz wyrobić się z tym co masz do zrobienia, albo zrezygnować z realizacji niektórych rzeczy.. 

 

I tak zawsze dzieje się w moim przypadku.. gdy ilość rzeczy do zrobienia przerasta moje możliwości najczęściej rezygnuję z własnych przyjemności którą jest między innymi fotografia.. 

 

W momencie gdy życie troszkę zwalnia, i mogę coś gdzieś potworzyć w wolnej chwili obiecuję sobie, że już więcej nie pozwolę sobie na przerwę, że będę tu codziennie.. niestety życie zweryfikuje wszystko.. 

 

Dodane 12 SIERPNIA 2014 , exif
1063
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sleepingsin.

Informacje o sleepingsin


Inni zdjęcia: 1438 akcentovaRudzik em0523Zimorodek em0523Zimorodek em0523:) dorcia2700134. atanaMiłośnik winogron elmarOd zera do siebie pamietnikpotworaPolski Biały Dom bluebird11... maxima24