photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 7 LIPCA 2012

miłość przez internet? co sądzicie?

 

WŁĄCZ TO, PROSZE:     

Gdy już się obudzisz, gdy już poczujesz wiatr we włosach i zobaczysz słońce, usłyszysz śpiew ptaków za oknem, w każdej chwili myślisz tylko o tej osobie, która jest tak daleko od Ciebie. Do której chciałbyś się przytulić. Którą chciałbyś teraz pocałować i oddałbyś wszystko by to zrobić, właśnie teraz. Kiedy jej najbardziej potrzebujesz jej nie ma. Nie może przyjść tak po prostu...Miłość na odległość, przez internet może być piękna. Ale to boli, gdy przez długi czas nie widzisz tej osoby, nie czujesz jej zapachu, nie czujesz tego ciepła od niej, nie widzisz tego uśmiechu na twarzy, nie możesz dotknąć tej osoby, poczuć smak ust. Znam dużo osób, które są z kimś mimo, że ta osoba jest tak daleko. Nawet na krańcu świata. Dla mnie byłoby ciężko, ale jeśli naprawde ta osoba byłaby wyjąkowa , to dlaczego nie? Żyjemy w Polsce. Nie codziennie, ale wystarczająco często możemy sobie pozwolić na spotkanie z naszą drugą połówką, jeśli mieszka daleko. Tak rzadkie spotkania są najpiękniejsze. Podziwiam ludzi, którzy potrafią. Nie wyobrażam sobie tego co muszą czuć na codzień. Jak bardzo tęsknią, jak bardzo chcą być przy tej osobie, ale nie mogą. Mimo tych trudnośći i przeszkód stojących na drodze warto. Macie satysfakcje, że jest ktoś, kto was kocha, kto oddałby wszystko by znaleźć się obok was. Życie jest krótkie, trzeba z niego korzystać. Miłość to miłość. Więc nieważne czy ktoś mieszka obok was, czy 100 czy nawet 1000 km od was. Ważne czy was kocha, czy czuje do was to, co wy do niej. Gdy już nie wytrzymacie, to pojedzcie do tej osoby. Pokażcie jak wam zależy. Nie przejmujcie się konsekfencjami. Tym co powiedzą rodzice , znajomi. Jeśli szczerze kochacie to zrobicie wszystko. Są również takie związki, które nie spotkały się jeszcze nigdy. I jedynie utrzymują kontakt przez internet, skype, telefon. Ważne że ich uczucia są prawdziwe. Jeśli zależy im na sobie, to spotkają się. Napewno wiele z was jest w takim związku, na odległość lub przez internet. Nie rezygnujcie, nie poddawajcie się. Bo za pare lat, tygodni, a nawet dni, gdy będziecie leżec na łące , wtuleni do tej osoby, wspomnicie, jak byliście blisko tego żeby to zakończyć. I gdybyście to zrobili, nie leżelibyście na trawie, właśnie z tą osobą. Miłość przez internet jest trudniejsza niż w prawdziwym życiu. Wystarczy jedna mocna kłotnia i druga osoba zablokuje was na skype, gg, fb, telefonie, i co zrobicie?! Jeśli nie będziecie wiedzieć gdzie ona mieszka? Jak z nią porozmawiacie, powiecie prawde, przytulicie ją ? Dlatego taka miłość niesie ze sobą wiele przeszkód, ale mimo tych trudności warto. Więc wiążąc się z taką osobą wiele ryzykujecie, ale wiele też zyskacie.

 

Ja poczucie humoru posiadam, a jakże z siebie samego nie raz uśmiałem się do łez. 

 

Wyrwij motyle skrzydła i patrz, jak niewiele trzeba, aby kogoś zabić

 

 Nie ufam tym, którzy są przekonani, że mają wielu przyjaciół. To znak, iż nie znają ludzi.

 

 Nie zatrzymasz łzami kogoś kto pokochał już inny uśmiech. 

 

 czasem wszędzie nas pełno, bo wewnątrz wciąż pusto 

 

nasze dłonie chwytają się zbyt często, wciąż zbyt rzadko łącząc

 

 Ból przecierpiałeś przecierp teraz szczęście 

 

zapraszam do polubienia 

  FACEBOOK.

Komentarze

violyncee Opis jest piękny...Włączyłam jak prosiłeś piosenkę i przeczytałam to,zalewając się łzami.Łzami szczęścia,smutku,ale też tęsknoty za drugą osobą. Sama jestem w podobnej sytuacji.Mój chłopak mieszka gdzie indziej i widujemy się bardzo rzadko.Ale kocham Go.Chcę z Nim być,dlatego oboje wierzymy,że nam się uda...:)
14/07/2012 10:39:25
badytaaa pięęęęęęęęęęęęęęękne ! jeszcze tak dobrej notki nie czytała.
mogę ją dodać na mój profil, żeby kolega mój przeczytał, na którym mi zależy ?
oczywiście napiszę i wkleję, czyja ;*
07/07/2012 19:48:25
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 6
badytaaa spotykam się z nim od 18 czerwca. ostatnim czasem się coś między nami zepsuło i próbuję to naprawić. boli mnie fakt, że jutro wyjeżdża do Bułgarii na 11 dni i nie spędzę z nim tego czasu.. nie naprawię tego..
08/07/2012 21:12:34
sky3ter a gdzie mieszka, może jak nie daleko to da sie coś zrobić..
08/07/2012 21:13:29
badytaaa mieszka niedaleko, ale teraz i tak nie ma jak się spotkać bo wyjechał.. ;)
09/07/2012 8:22:22
sky3ter zadzwoń.. Może mu będzie miło, że o nim pamiętasz. Nawet.. jak wyjechał.
09/07/2012 10:08:56
badytaaa troszkę za dużo zapłacę , aż do bułagii ;d
09/07/2012 16:53:39

porcelainlollita Super ;)
08/07/2012 11:59:38
barcakurva piękna notka * __ *
08/07/2012 11:56:30
sky3ter miło
08/07/2012 11:58:59

skonfundowana0 "Nie zatrzymasz łzami kogoś kto pokochał juz inny uśmiech" lol łza mi poleciala jak to przeczytalam... Coś jest ze mna nie tak
08/07/2012 11:06:59
sky3ter nie ma czego sie wstydzić.. przynajmniej nie u mnie..
08/07/2012 11:28:26

samotnazawsze to co napisałeś jest piękne, a zarazem prawdziwe....
08/07/2012 10:45:44
sky3ter :)
08/07/2012 10:50:33

doberka miłość przez internet,przeżyłam już takie coś. najtrudniejsze w chwile życiu. dobrze,że to już za mną. choć tęsknie nadal. bywa..życie.
07/07/2012 19:45:56
sky3ter jest ciężko. niektóry tylko wytrwają do końca
08/07/2012 10:31:51

mthw najdroższe są uczucia, i tak łatwo je przepuścić.
07/07/2012 20:12:01
sky3ter dokładnie
08/07/2012 10:31:32