Autor zdjęcia (ew. nie) ..
Proporzec
ZHP..
Rock i Metal..
Pluton Egzekucyjny..
Zbliżający się dzisiejszy wyjazd..
Zbieracz/zbieraczka kory z brzozy..
Spokojny sen..
Ten napis..
TAK! Jest Fajny! ;D(tak naprawdę jest to pierwszy wymóg na pytanie "jaki musi być zastępowy?"). Oczywiście, można sobie dopisać masę innych rzeczy do tej listy, ale o tej godzinie nie o takich rzeczach raczej myślę i sądzę, że za dnia więcej by mi (a może wam?) pomysłów przyszło :). Ale (może nie do końca) po kolei :P.
Co do autora to sami oceńcie, ale proporzec jest bezapelacyjnie wyjebany i szpanerski, dlatego na ognisku u Siem będzie. Specjalnie po to byłem dzisiaj u Arlety aby go przekazała Kacprowi podczas ognicha;).
Co do ZHP, to jak dla mnie sama nazwa i to co ta organizacja dla mnie wniosła jest dla mnie rekomendacja owego stwierdzenia.
Pluton Egzekucyjny (mimo swojej strasznej nazwy ma za zadanie nieść dobro [nie powiedziałem dla kogo ;p]) rozrasta swoje wpływy a co za tym w naturalny sposób idzie spotyka opozycję (co notabene jest dla nas tylko komplementem, ponieważ tylko wielkie rzeczy spotykają się z tego typu oporem. Pomniejsze puszczane są koło ucha) i działa ile może ;).
Wyjazd.. Juto od 12 mnie definitywnie nie ma i wracam do domu dopiero w niedzielę rano. Przez te dni będę w Kłodzku (do soboty w nocy) a następnie u Ani na nocowaniu 39 i 54. Nie wiem co mnie czeka szczerze mówiąc, poza tym że w niedzielę będzie srogo (ale mam nadzieję, że to co nas tam spotka wszystko zrekompensuje ;P).
Kora z brzozy (nie mylić z sokiem) dział jak papier do podpalenia ogniska i zbierający ją są z miejsca w pakiecie PRO ;P
No i muzyka! Nie mam pojęcia, kto i kiedy to pierwszy powiedział, ale po przeczytaniu tego tekstu ("Piotrek bez muzyki, to jak sranie bez kibla") leżałem i to porządnie :P. Notabene oddaje coś ze mnie samego ;) A więc wedle napisu, ze jest fajna to coś równie wg mnie fajnego umieszczę <..>
A spokojny sen się każdemu zawsze przyda więc i ja się do niego zawinę. Do niedzieli ;)
Inni zdjęcia: Obsesja. tophotKiedyś tophotProgress pamietnikpotwora1413 akcentova;) virgo123;) virgo123:) dorcia2700Ojciec i syn acegNartostrada ? ezekh114Osiedle domków bluebird11