O sobie: Jestem .
Jestem człowiekiem , który popełnia błędy ,
Jestem człowiekiem , który ma wady , który ma zalety .Jak każdy z nas .
Różnię się od Ciebię , w stu procentach . Nie interesuję się tym , czym ty się interesujesz . Dopuszczam do siębie tylko muzykę . Takie gatunki jak : [ Grincore , metalcore, deathcore,Hardcore ,PostHardcore , EmoCore , Punk-Rock , Rock , Punk . i cudowna muzykę jaką daje nam Jeffree Star . ] Mam inne poglądy na otaczający nas świat , niż Ty . Mam , swoje zdanie na każdy temat . Stoję zawsze przy swoim .
Z dnia na dzień , próbuję być lepszym człowiekiem . Staram się nie popełniać tych samych błędów , na okrągło .
Nie wymuszam śmiechu z siebię , bo ktoś sobie tego życzy . Nie będę po Twojej stronie , jeśli coś spiepszysz .
Mam wiele do ukrycia , mam wiele do pokazania .
Nie interesują mnie , `dzieffczynki` z fotoblogów , które pozostawiają komentarze typu : ` ładnie , pozdro wbijaj do mnie ` , od razu mówię idź z tąd dziewczynko , nie zaśmiecaj mi życia . Nie chcę nawet tego czytać , to jest jedynie żałosne , nic więcej .
Nie lubię , osób , które udają kogoś innego niż są naprawdę . Jeśli podązasz za modą , za wszelką cenę , jeżeli , starasz się każdemu , lizać dupę , tylko dla tego , by się podlizać , aby pokozać , że jesteś tak samo fajny , jak inni z Twojego otoczenia , - wypad . Nie potrzebuję kolejnego lizodupa .
Toleruję wszystko , dosłownie wszystko .
Nie cierpię nietolerancji . ! [ jeżeli starsi , cię nie nauczyli patrzeć na wnetrze człowieka , tylko na wygląd ]-spoko , gratuluję . Napewno nie polubisz mnie .
Toleracja wywodzi się z tolerancji drugiego człowieka . Nie akceptujesz siebię . ? Nie zaakceptujesz innej osoby .
Myślisz , że jestes taki / taka fajny/fajna . ?
A na widok dwóch chlopców trzymających sie za rękę lub na widok dwóch dziewczyn trzymających się za rękę , robi Ci się nie dobrze , i chcesz wyrzygać się nie ulice , i bluzgasz , klniesz na nich jak tylko chcesz . ?
Zastanów się czy coś Ci to da . To świadczy o Tobie . Tylko i wyłącznie o Tobie .
Toleruję siebię samą , toleruję innych ludzi . Jestem dumna ze swojej orientacji , i uwierz mi , nie obchodzi mnie to co powiesz na ten temat .
Mozesz mnie wyzwać od najgorszych szmat , kurw , dziwek , idiotek - okej . Przyzwyczaiłam się do tych słów , słyszę ich bardzo dużo na swój temat .
A jednak , ja tak na Ciebię nie powiem . Bo mam szacunek do Ciebię .
Śmiać mi się chce , z tych wszystkich ` cudownych , przejmujących notek ` na temat twoich ` psiapsiółek ` . Piszesz , że one są cudowne , kochasz je po przyjacielsku . [K C P P ] . Najpierw zastanów się nad tym czym jest dla Ciebię tak zwana ` psiapsiółka ` . Jeżeli przyjazń jest dla Ciębię tym , że co piątek chodzicie na podryw chłopców i obgadujecie innych - spoko , luz kochana . Tylko to jest idotyczne , nie uważasz . ?
Nie wiesz co to jest przyjaźń .
Nie ma czegoś takiego jak miłość przyjacielska czy też , miłośc jedyna taka naprawdę .
Miłość .
Jeste jedna , nie dzieli się na 2 , 3 , 4, czy 100 innych podkategori .
Jest jedna .
To uczucie , którego nie mozna naduzywac .
Jest to słowo , które często żucamy od niechcenia .
Jeśli kochasz , kochasz naprawdę , to nie pieprz ,że to miłośc tylko i wyłącznie przyjacielska .
Miłośc , jest jedna jedyna i to jest uczucie , którym nie wszystkich można obdarzyć .
Masz 100 przyjaciół - to nie masz żadnego , wybacz taka prawda .
Nie daję się stłamsić , ludziom .
Jestem sobą .
Nie udaję .
Nie wszyscy mogą mnie pozanć bardzo dobrze . Tylko nie którzy mnie ` znają .
Tylko ONA , wie o mnie bardzo duzo ,tylko jej mogę zaufać na 110 % .
bez niej , życie było by jak nie dokończony , wiecznie obrazek .
Ten opis , wiele Ci o mnie nie powie .Da tylko powody do plotek , których i tak jest już dużo na mój temat .