photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 PAŹDZIERNIKA 2014

ale to już było

w sumie nawet nie wiem od czego zacząć, bo wchodząc tu poczułam się jakbym znalazła stary pamiętnik, zaczęła go czytać i żyć wspomnieniami. śmiesznie. moje życie było takie zabawne i super. od ostatniej mojej wizyty tutaj świat przewrócił mi się o 180stopni. nawet nie wiem czy mogę porównać siebie teraz, do tego jaka byłam prowadząc tego bloga. nic, kompletnie nic nie jest takie samo.

czuje jakby ktoś podmienił mi życie, jakby totalnie nie było moje. mam tylko to samo imię i nazwisko i tylko czasami jak we własnym pokoju, leżę we wlasnym łóżku, pod własną kołdrą, przytulając się do mojego własnego misia czuję się tak samo. te kilka miesięcy pozmieniały wszystko, zmieniło mnie, moje otoczenie, moje wartości, poglądy, przyjaciół, pasje.. wszystko. i co jest w tym wszystkim najgorsze? że tak bardzo chciałam tych zmian, chciałam w końcu zacząć żyć, odrodzić się, poczuć coś... jestem popierdolona, bo moje życie było sielanką. a teraz czuje się jakbym oglądała przez szybkę to wszystko co dzieje się w okól mnie. nie rozumiem siebie, nie znam siebie.

 

mogłabym opowiadać o wakacjach, które były bardzo intensywne. opisać moje spełnione marzenie i wyjazd do Krakowa. mogłabym wszystko, a nie mogę nic. w środku mnie jest pusto, bo ktoś wyssał ze mnie duszę..

 

 

Pawbeats - Martwy piksel

Tak wiele między nami jest tych idei,
które upały spłonęły, ugrzęzły w ziemi,
udźwignął ich czas i puścił w niebyt,
ten martwy piksel kiedyś martwy nie był..

 

 

Niesamowite jak wielki wpływ mają na nas inni ludzie.

Potrafią sprawić, że możemy przenosić góry, albo że jedyne co chcemy to zamknąć się w pokoju i płakać.

Raz sprawiają, że mamy ochotę żyć wiecznie, a czasem- umrzeć tu i teraz..

 

 

 

ASK

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

Info

Użytkownik serekxd
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o serekxd


Inni zdjęcia: 1407 akcentovaAktualne zdjęcie dawstemoja śliczna patkigdmoja kicia patkigdja patkigdja patkigd:) dorcia2700Dzień kobiet szarooka9325... thevengefulone... thevengefulone