Motocykl jest dla mnie bogiem a jego tuning nałogiem ^^
Zabawę z tym hobby zacząłem jak dostałem od brata komarka stał on wtedy za garażem a ja o nim nawet nie wiedziałem. Poszedłem tam i go zobaczyłem wtedy byłem zielony więc się przyglądałem i kminiłem, przepchałem go do garażu żeby zapalić ale niestety nie odpalił gdy tylko brat przyjechał z pracy uprosiłem go zeby mi go zrobił... No ale do żeczy teraz mam skuterka Kymco Vitality 2t sprawuje sie świetnie nigdy mnie nie zawiódł polecam go każdemu..
Gdy tylko się rozpocznie sezon biorę się do nauki Stunt' u
To może co nieco na temat Stunt'u. Efektowne wyczyny kaskaderskie na motocyklach. to jest to co mnie najbardziej kręci, zastrzyk adrealiny mmmm, ale do sedna.
Planuję zacząć treningi, będę nakręcał filmiki z każdego treningu abyście coś zobaczyli może się pośmiejecie a może i coś mi podpowiecie ;]. Także czeka mnie pracowity sezon teraz zmykam Paaa :*