Dawno mnie tu nie było...
Chce już baaardzo na narty.!!! <3
"Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie, wiele decyzji podjętych zbyt gwałtownie, wracały do mnie, dlatego dziś biję się z sobą, jedynie, a w życiu innych stoję obok.
Czasem możemy nie znać czyjejś motywacji do czynu i oddalamy się od racji, odbierając zły azymut, słowo do wszystkich depozytariuszy prawdy- przyjdzie dzień , kiedy los to właśnie z was zadrwi, jeśli nie znasz warunków fakty są Ci obce, jakbyś mieszkał na księżycu i chciał mówić coś o Polsce, czasem kompleksy biorą górę nad rozsądkiem, ale twoje porażki z sobą, to nie jest mój problem.Kiedyś za wszystko w życiu sam odpowiem, nikt mniej i nikt więcej po prostu człowiek.
Gdzie jest granica, co wolno i co warto, szukam, a każdy krok jest dla mnie w życiu niespodzianką."
Inni zdjęcia: Zegar kolejowy ? ezekh114Blu-tu. ezekh114Przygoda na greckiej Evii 4/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 2/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 3/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 1/4 activegamesOkno felgebelCiekawa cegla felgebelCiekawa latarnia felgebelGryzmoły felgebel