photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 13 STYCZNIA 2011 , exif
106
Dodano: 13 STYCZNIA 2011

Czy to się komuś podoba czy też nie zaczynam od nowa.

Argument - prosty i nie zbyt męczący - " Bo tak"

Czemu od nowa ? ponieważ po 1. Nie mam zbyt dużo czasu by tu przebywać ,a bardziej

by dodawać notki i jakieś żałosne zdjęcia.

Powróce tu jak tylko dostanę lepszy aparacik , czyli już niedługo ,bo w moje urodziny.

Wtedy będę dodawać tu zdjęcia z sesji , to o wiele ,wiele lepsze.

Póki co nie mam co dodawać , to jakieś wyszukane zdjęcie z Wakacji , już nie pamiętam których ,ale na działce u cioci , także to dawno , dawno temu bo nie pamiętam żebym ostatnio tam jeździła.

Powoli wracam do zdrowia , usiłuje otworzyć zeszyt od Chemi , w sumie już to zrobiłam i nie bardzo rozumiem oco chodzi. Mam nadzieje ,że mój pomocnik okażę się naprawdę pomocnikiem i pomoże mi w wkuciu się tego.

Odczuwam potrzebę wyjścia gdzieś w jakieś ciche miejsce , gdzie przebywałam zawsze kiedy miałam coś do przemyślenia - park , zapowiada się nieźle.

Zima mnie irytuje , ciągle widzę ciemność , ciąglę jest noc , czuje się jak wampir.

Mam ochotę na lato i na aparat , o nic więcej nie proszę.


Komentarze

suee03 ` hehe : d.

fajne. ; -*
16/01/2011 17:14:50
Photoblog.PRO bartoszjagielski super krasnoludki
14/01/2011 17:15:47
neverminnd Powót jest dobry wiec się nie czepiam;) A co do chemii to.. ucz się dziewczyno ucz (nie lubie chemii)
a Zima równiez mnie irytuje i chce lato!
14/01/2011 10:55:23

Informacje o redsmilee


Inni zdjęcia: ;) damianmafiaW poszukiwaniu kolacji... halinamHejo patusiax395480 mzmzmzRestauracja-można dobrze zjeść. paulsa34:) dorcia2700;) virgo123... maxima24... maxima24... maxima24