photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 3 MAJA 2013

Najgorszą cechą w śród ludzi jest chyba szufladkowanie . 

Jeśli ktoś  sie tnie to od razu jest  emo nikt  nie pomyśli że nie którzy mogą mieć problemy że na przykład kiedy jedni płaczą , krzyczą  albo "fochają " inni wolą  wziąć  całą wine  i ukarać siebie , swoje ciało i wyleczyć zarazem dusze . 

Jeśli  ktoś ubiera sie nie tak jak wszyscy to automatycznie jest  jak by " dziwakiem" nie mówię tu o hipisterach bo większość z nich uważa sie za nich bo jest to aktualnie modne . Albo po  wyglądzie społeczeństwo klasyfikuje nas do jakiejś subkultury czy przedziału biedny / bogaty   brzydki / ładny 

Jeśli ktoś  sie ciągle śmieje  nawet z byle czego w każdych trudnych czy dobrych momentach życia to wcale nie musi oznaczać że jest szczęśliwym bo tak naprawde śmiech to jego obrona przed światem przed tym by pokazać sie takim jakim jest . 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika problemowasowa.

Informacje o problemowasowa


Inni zdjęcia: *** staranniemilczyszJa pati991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Matura 2025 bransoletka otien