photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 30 KWIETNIA 2015

Czasem strzeliłabym Ci między oczy, ale wtedy musiałabym rozliczyć się nie tylko z Tobą, a ze wszystkimi. Bezsensu, jak i wiele innych pomysłów na jedną minutę. Już i tak niewiele pozostało. Wszystko idzie tak bardzo do przodu, że nie umiem miejscami się zatrzymać. 

Dopiero od niedawna dostrzegam, że wszystkie plany, które miałam jako mała, nic nie wiedząca dziewczynka łapią sedno. Dwa ciągle utrzymują się na powierzchni, trzeci już niedługo. To dobry wynik, ale dążąc do tego zapomniałam wyznaczyć kolejnych. Lepszy samochód, kot, dom ? Przecież to puste detale. Wszystko można mieć. Jeżeli naprawdę czegoś się chce można to osiągnąć. Nie samemu, bo w tych czasach to bardzo trudne, ale z pomocą. Nie warto działać na własną rękę warto słuchać, analizować próbować i tak w kółko.. Ktoś mądry powiedział, że warto znaleźć sobie idola- nie dlatego, aby pokazać mu, że są lepsi, nie z zazdrości,a po to by osiągnąć wyższy level.. 

 

 

Ja już swój mam, a Ty? 

Informacje o paranormalnapani


Inni zdjęcia: 1477 akcentovaStrażnik zamku elmar;) pati9912019 7513Zestaw opon. ezekh114;) virgo123490 mzmzmz;) virgo123;) virgo123;) virgo123