photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 12 LUTEGO 2013
5075
Dodano: 12 LUTEGO 2013

Też tak macie, że kiedy zaczną się wam ferie i chociaż zaplanowałyście na ten czas milion rzeczy, tak na prawdę chcecie siedzieć pod kołdrą i obijać się całymi dniami? O matko, na prawdę tego potrzebuje, ale nie chce mieć znów wyrzutów sumienie, że nie zrobiłam tego co chciałam. Jadę jutro z młodszą siostrą do kina, obiecałam jej to wieki temu, pochodzimy po  centrum i pójdziemy coś zjeść. Nie mam jeszcze pomysłu na jutrzejszy miastowy obiad, ale coś wymyślę. Za dwa dni walentynki. W zasadzie, choć jestem singielką (ou, ale to bombowo brzmi) całkiem je lubię. Przejdziemy się z przyjaciółkami do kina, może uda nam się zrobić babską nockę - kadarka, te sprawy. Swoją drogą, oglądał już ktoś Nieulotne z boskim Gierszałem? Jest boski, w wersji blond jest i kropka.

Mój jedzeniowy plan miał dziś mały kryzys, ale to dlatego, że przyjechali dziadkowie z masą pyszności i dostałam okres jejejejeje! Tragedii jednak nie ma, bo nic już dziś nie zjem. Nie jestem na diecie, chcę po prostu kontrolować to co pochłaniam. Aha, i zacznę dziś Mel B na nogi jeśli zdołam złapać oddech po 30DS, jak mówiłam, lekko nie jest.

 

 

 

The Crystal Ship - The Doors

OURSIN

 

 

 

 


POSIŁKI: serek wiejski; 2x ryżowe z dżemem / schab; kalafior / pączek; 2x ciastko / kawałek pizzy

PŁYNY: 2x zielona herbata / 4x czarna herbata

AKTYWNOŚĆ: [ uzupełnię ]


JILLIAN MICHAELS: 30 DAYS SHRED

1 02 03 04 05 06 07 08 09  10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Informacje o oursin


Inni zdjęcia: Damme Carnival 2025! cherrykinnSzymon tezawszezle... maxima24... maxima24... maxima24Wiosna idzie....pozdrawiam. halinamTuż przed wschodem andrzej73Zamek Czocha purpleblaackSparta 2praga - Opava wroclawianinMalina lepionka