~kasiorro to ze sie slucha reggae i ma dready to powinnas swiecic sie jakims przykladem, i wnioskowac z piosenek o zyciu a nie kazdego obgadywac, i najezdzac :) ... małolaty :)
~assssss
ale co za roznica czy real czy net. poprostu stwierdzaja fakt. powiedza ci to w twarz w realu to co? wpier*olisz im ? czy powiesz wypier*alaj? czy zrobisz to czy to .. nie czyni cie to czlowiekiem ktory zasluguje na muzyke reggae i dready na glowie. taka prawda
01/10/2012 19:59:54
~ssss
aa ewentualnie opinia na bielawie i tak dalej. haha :D JOOOŁ RASTAMANIE.
01/10/2012 20:00:58
~wwww
to wyzej to chodzi o ciebie ze ewentualnie zrobisz opinie na b-wie
02/10/2012 21:46:19
osikamcie
nie no, nie wierze. nie byłam, nie jestem i nie będę rastamanem i to cały czas powtarzam, także dobrze mnie znasz, dobrze! chyba wiadome jest to, że nikomu nie wpierdolę tylko grzecznie lub mniej grzecznie powiem, co o tym myślę. rzadko słucham reggae, znam kilka kawałków, wolę rap i ostatnio trochę punk. dready może mieć każdy, nie zależnie od tego, czy jest rasta czy nie, chociaż to jest jeden ze znaków rozpoznawczych tych ludzi. myślę, że na wszystko ci już odpowiedziałam. dziekuje, dobranoc. btw czym miałabym sobie zrobić opinię na b-wie?