Dziękuję Ci Paulinko, że mogłem z Tobą tak wspaniale spędzić czas
Komentarze
dzamilia W ten poniedziałkowy ranek przesyłam serdeczne pozdrowienia;):)Niech uśmiech i radość nie znika z Twej twarzy , bo za tym uśmiechem ktoś tęskni i marzy....Miłego dnia pełnego serdeczności :):)
dzamilia Serdecznie pozdrawiam i ciepłe promyki słoneczka przesyłam....Mam nadzieję że ferie upłynęły w zdrowiu i zadowoleniu z wypoczynku.Miłej niedzieli ..Buziaczka zostawiam :):):)*******Pozdrowienia dla Oleśnicy:)
deodatokrk Ja jestem, to Ciebie nie ma.... A Księżyc znów na nowiu, pokłoń mu się po trzykroć, może jakiś grosz spadnie na Ciebie :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, Damianie :)
dzamilia Twój uśmiech mówi wszystko, nie potrzeba żadnych słów.Cieszę się że wszystko udało się ,a Ty jesteś szczęśliwy.Nie dawno ja wybierałam się na studniówkę i wiem jakie to przeżycie .Ten dzień zostanie na zawsze w pamięci.Wolne dni przeznacz na odpoczynek i podreperuj zdrówko ,nabieraj sił do dalszego boju...Niech każdy dzień słoneczko rozjaśnia niebo ,a ty chwytaj złote promyki i bądz szczęśliwy.Miłego wypoczynku:):)*****Pozdrowienia dla Osiecznicy:)
deodatokrk Miło, że jesteś zadowolony i że zabawa udała się. To wspomnienie pozostaje na całe życie...
Pozdrawiam Cię serdecznie Damianie i życzę Ci udanych ferii. W zdrowiu przede wszystkim.
Wypoczywaj :)