photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 CZERWCA 2012

 

Przepraszam Waz drodzy że mnie tu dawno nie było , brak czasu musiałam poprawiac oceny i sie uczyć ale teraz zająć sie tym photoblogiem , postaram sie dodawać tu po kilka wpisów . trzymajcie za mnie kciuki :**  Pozdrawiam 

 

 

 

 


 

 

 

Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia

Wiem, tamten czas minął bezpowrotnie

Tak być musiało, Ty najlepiej sama wiesz

Tamte dni to przeszłość, dziś to wszystko wraca..

 

życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na kochanie jednej osoby.

 

za mało odwagi by czasem wprost coś powiedzieć, ale ambicja brała górę, by zostawić to dla siebie.

 

- spać mi się chcę

- to czemu nie pójdziesz?

- bo On jest dostępny

- no i co z tego?

- może napisze.

 

Pierdole zimne dłonie i coraz krótszy oddech. Olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj dusze. Otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec.

 

I nie pierdolcie,że uczucia nie istnieją, że potraficie mieć wyjebane na wszystko i mimo wszystko, że nie lubicie, nie pragniecie, nie kochacie i nie marzycie o nikim. Nie pierdolcie, bo chuja prawda, i tak większość z was płacze nocami w poduszkę.

 

kupił ją bardzo za bardzo niską cenę. kupił ją pięknym uśmiechem i tą iskrą w oczach .kupił ją sobie tylko po to by po jakimś czasie odstawić ja na półkę 'z rzeczami niepotrzebnymi ' . ale skoro kupił ją za coś to przecież może ją traktować jako zabawkę nie ?

 

Odszedł. nawet nie zapytał czym będę teraz oddychać.

 

Jestem zbyta rasową suką, dla takiego kundla jak Ty .

 

Na prawdziwe samobójstwo nie mam odwagi, więc będę

 

Nasz związek przetrwa. a wiesz, skąd to wiem? ponieważ wciąż pierwszą rzeczą, którą chcę zrobić każdego ranka, to zobaczyć Twoją twarz.

 

widzę w Tobie coś, czego inni nie dostrzegają

 

tych co teraz są przy mnie - szanuję i cenię. to ci którzy przetrwali mimo wielu podłamań zaufania i nieporozumień. dla nich wszystko, za nich wszędzie. a resztę ? pierdolę, to tylko marne drugoplanowe role.

 

 Nienawiedziła tej świadomości że jest sama. Że nie ma się komu wypłakać na ramieniu, że każdego ranka pierwszą myślą jest on. Że gdy go najbardziej potrzebowała, go nie było. Nie było go chodź jej życie straciło smak, spadało w dół, w przepaść, w zapomnienie. 

 

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? Wymiękniesz.

 

Jeżeli już Ci zobojętniał dźwięk przychodzącej widomości sms to znaczy iż straciłaś nadzieję, że on kiedykolwiek napisze.

 

Zawsze wybieraj życie i działanie. Nigdy się nie wycofuj, nigdy nie uciekaj.

Komentarze

iguigaigu Megaa.! :*
21/06/2012 19:58:08
opisyxx16 dzięki ; )
22/06/2012 10:15:28