W życiu jak w szachach - jeśli ktoś jest zawsze krok do przodu, ty bądź dwa. Tylko w ten sposób mozesz wygrać.
By stworzyć jedną prawdziwą miłość potrzeba dwóch prawdziwych uczuć i to jest w niej piękne.
Niektóre wspomnienia sprawiają, że potrafimy się śmiać z nich godzinami, a niektóre wywołują u nas dziwny ból w środku i łzy w oczach.
Rzadko mamy wpływ na to, kto pojawi się w naszym życiu, ale zdarza się, że mamy po prostu trochę szczęścia.
" Złe rzeczy, przytrafiają się dobrym ludziom '' - Pih.
Uśmiech i do przodu, noooo ! ; *
Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś tam jeszcze na nas czeka.
Kawałek z życia boli, bardziej niz jego całość.
Przyjaciel to osoba, która potrafi prosto w oczy wyznać Ci, że jesteś beznadziejny i to również ta osoba, która pomimo twojej beznadziejności zawsze przy Tobie będzie i nigdy Cię nie zostawi.
Niektórzy ludzię będą Cię kochać za to, kim jesteś.Inni będą Cię z tego samego powodu nienawidzieć.
Czasami wybaczamy tylko dlatego, że nie chcemy by ta osoba zniknęła z naszego życia.
Gdy człowiek płacze, nie oznacza to, że jest słaby po prostu brakuje mu słów, aby wyrazić ból zjadający go od środka.
Jestem kobietą, często tęsknię, nie zapominam, wciąż mam nadzieję i wciąż wątpię.
Szczęścia- przychodzi wtedy kiedy przestajesz narzekać na problemy, które masz i zaczynasz doceniać to jak wiele innych masz już za sobą.
Radość jest więkasza, gdy masz ją z kim dzielić.