photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 30 MAJA 2013

Nie miała nic przeciwko temu, by On ciągle się na nią gapił i tonął w jej oczach.

 

Założyła ciepły sweter, zrobiła sobie ciepłą herbatę, usiadła w oknie i doszła do wniosku, że nic nie daje jej tyle ciepła ile Twój uśmiech.

 

Miałem szaloną ochotę na Twoje towarzystwo bez względu na wszelkie erotyczne objawy

 

założyła dresy i wymiętą bluzkę, z kieszeni wystawała paczka szlug a w ręku trzymała zimnego browara.. przyjaciółeczki się od niej odwróciły bo stwierdziły że nie pasuje do ich grupki gdzie wszystkie mają miniówki i szpileczki.. żadna nie wpadła na to że ona ma problemy, żadna..

 

i teraz w jej życiu pojawiło się wiele zmian, pojawiła się nowa, druga strona, ale to nie zmienia faktu, że Ona zawsze będzie czuła coś więcej, do Niego..

 

I nadal czuję tą pieprzoną tęsknotę za kimś, kogo pragnę ponad wszystko na świecie.

 

Świat jest głuchy na twoje łzy i łkanie .

 

z natury jestem słodka, tak to mnie wychowała mama, lecz ten pierdolony świat przerobił anioła na chama

 

tak, potrzebuję papierosa, rozmowy i kogoś prawdziwego.

 

wali mnie to droga dziewczynko, że produkcyjnie robisz więcej lodów niż algida

 

Codziennie w nocy mówię sobie to już ostatni raz. ostatni raz siedzę do późna, ostatni raz w kubku mam wódkę, ostatni raz palę papierosa i ostatni raz płaczę za Tobą.

 

Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, Bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno,

 

Czytając smsa od niego sprzed kilku miesięcy, popijając wódkę, paląc papierosa i słuchając tej głupiej piosenki, którą on jej puszczał, zastanawiała się, co to właściwie jest miłość.

 

przytulanie to takie coś, czego potrzebuje każdy człowiek, a szczególnie w taki chłodne, szare i smutne dni .

 

' i jest tak jakbyśmy się nigdy nie znali, jak gdyby nigdy nic nie było..'

 

Cokolwiek człowieka spotyka - powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie

Komentarze

fadetoblackx3 Cokolwiek człowieka spotyka - powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie
30/05/2013 18:06:02