Wróciłam . :) Teraz będę dodawać notki codziennie a może nawet dwa razy dziennie także zapraszam .
potrzebuję tylko spojrzenia skupionego na mnie i zabójczego uśmiechu specjalnie dla mnie, będę w niebie.
Pieprzony debil - Mówi rozum. Pieprzony ideał - Mówi serce.
`chciałabym kiedyś usiąść na trawie i z czystym sumieniem powiedzieć: "tak, jestem cholernie szczęśliwa".
`Legalnie zauroczona..!` ;)
Dzięki niemu zaczęłam lubić swoje imię . Wypowiedziane Jego idealnym głosem brzmiało taak pięknie . :*
W pewnym momencie, człowiek jest tak przyzwyczajony do samotności, że boi się zakochać.
`Pusty pokój, słuchasz mojego głosu. Twój los staje się częścią mojego losu <.3
Ta świadomość że inna dziewczyna wpatruje się teraz w twoje piękne ciemne oczy roz******** mnie na cząsteczki elementarne !
jeżeli nie doznasz cierpienia, nigdy nie przekonasz się czym jest prawdziwe szczęście.
Czasem lepiej pozwolić komuś odejść, niż za wszelką cenę starać się zatrzymać go przy sobie.
- Ty, słyszałeś? Kevin sam w domu...
- sam w domu? no to melanż.;D
zajebiściewprost.! <3
Chcesz szczerości.? Powiem Ci coś w tajemnicy jesteś pierwszą osobą z którą każdy dzień się liczy. <3
nikt nie ma prawa budzić mnie o 4:00 rano, oprócz Ciebie, a w Twoim głosie słodkie słowa: " śpij dobrze myszko, kocham Cię ".
Kiedy się śmiejesz to w gronie"przyjaciół", a gdy chcesz się wypłakac pozostaje samotnośc.
Twoja obecność jest warunkiem mojego szczęścia. < 3
Czasem fajnie byłoby usłyszeć "Dobrze, że jesteś"
nie mów , że chciałabyś je*nąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i je*neło mnie z podwójną siłą .
I'm absolutely in love with him!